Bulímia,anorexia

Andy_1

ahoj anonym, ak potrebujes pomoct a poradit, tak urcite by si to mal(a) povedat svojmu najblizsiemu okoliu, hlavne rodicom, blizkym..aby ti pomohli s tymto bojovat...

pd123

co mam robit, ked moja sestra (18) je psychicky narusena, ma bulimiu, zvykne sa vyhrazat samovrazdou, ma hystericke záchvaty a moji rodicia to toleruju (len hadky, krik, vyhrazky..dalej to nehodlaju riesit)

petruska84

ja som tymto presla a poviem vam nieje je ziadna sranda skusala som sa z toho dostat sama ale neslo to bol to strasny problem pretoze som sa citila ako zablokovana chcela som sa z toho dostat ale neslo to a nakoniec som skoncila na dva mesiace v nemocnici ale poviem vam aj ked to bolo strasne tazke dakujem ze to mam za sebou kocky samy to nezvladnete liecte sa kym nieje neskoro pretoze neskor vam uz nepomoze nikto pretoze vam mozu prestat pracovat organy a vsetko bude zle ked sa nezacnete liecit vcas moze to mat nasledky na cely zivot nebojte sa poziadat o pomoc

zabka

ahoj..myslím si,že som v počiatočnej fáze bulímie..milujem sladké a jedna doboška mi nikdy nestačí..problém je v tom,že si dám jednu,ktorá je len štartovacím mechanizmom.chodím po celom dome a jem všetko čo vidím a koľko toho vidím.nie je to len jeden deň,ale stále.už mi je aj ťažko,ale aj tak jem a jem.dosť som pribrala,ale teraz neviem prestaň..mám mať obavy?