Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

misha

Ajoj, natty. Jéjda, a ty si si kde bola pre chorobu?:-) Ja mám taký pocit, že ich ponúkajú niekde vonku zadarmo, všetky ste choré:)...ale keby ste boli celé sviatky doma ako ja, nemuseli ste takto dopadnúť:) Ja som si obalila sice bunky tukom, ale ináč som "zdravá":)

natty

mishkaaaa :* ahoj srdiecko aj ostatne slniecka ahojte :) dlho som tu nebola, teraz mam n ejaku chripku zase ci co, celu noc ma triaslo jak epileptika pri zachvate...
zuju gabina Dee zdravim aj vas :))
timka rada ta tu vidim po case.. :) (je nas tu viac co sa citia ako prasiatka, ale su to mile zvieratka :))
No idem ja do postele vylezat tu teplotu... pa slniecka :)

timka

lili66: ja uz nechcem chudnut, dokonca by som prijala par kg na zadok ale vadimi ked vaha stupne, hoci dokopy 90% stravy tvori zelovoc a jogurty. len problem je, ze jem naobed trocha a vecer narazovo aj 5000 kj a to telo z toho vyuzije len cca 2000 a ostatne zasobi do tukov ci co.

Lili66

timka:
mne uz asi sibe..prejedam sa,hladujem..nemam chut teraz vobec jest..to bude trvat zas niekolko dni..ale zboznujem pocit,ked chudnem..viem ze to ale nie je normalne..

timka

jaj dlho som tu nebola. a preco som teraz tu? no preco asi píšem? lebo mi je zle zo seba. po sviatkoch... a celkovo. uz som ako miska (sorry) ale cítim sa ako prasiatko. pred sviatkami som pribrala 2 kg, ale nic som si z toho nerobila, vsak to mohla byt len vody, Inokedy to zbyklne za 2 dni klesnut spat. ale teraz uz skoro tyzden sa ma ta vaha drzi. a pritom pijem pravidelne, a furt mam suchoty, vysušuju sa mi pery a lepi jazyk. len dufam ze to nebude cukrovka.
a z toho cisla na vahe som nestastna, chyta ma apatia, nechut nieco robit, zit medzi ludmi. najradsej by som uz nikdy nejedla, ale pritom by som sa najradsej isla prejest aka som nestastna. a NERVOZNA.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bulímia,anorexia - Fórum - ZDRAVIE.sk