Bulímia,anorexia

Andrej

1. zuju som odblokoval pristup-uz sem moze prist
2. budem nekompromisne mazat prispevky a blokovat pristup komukolvek(bez vysvetlenia-lebo nan nemam cas), kto bude akokolvek poskodzovat fungovanie tohto webu!

alti

Mishka, Ty teraz nick nemenis, ale pises akoby dve : presla si kus cesty a momentalne je to vsetko nanic. OK, pocuvam Ta. A teraz pocuvaj ty mna: pred mnohymi mesiacmi si bola sama samovrazda, same ublizenie. A dnes? Viem, su zle aj celkom nanic dni, ale vies, ze rano bude lepsie. lLn to musis chciet ty sama. Tot dnes Ty predsa vies. Tak hladaj lekarsku pomoc.

misha

elle, to som nevedela. Len mi teraz napísala, že sme všetci za ňu zodpovední, a že to napíše do nejakého listu....asi, aby som si to vyčítala...ale aj tak si myslím, že ak ju Andrej "odpojil", môže prísť pod iným nickom, nie?

misha

Zuju, prečo to píšeš mne, že napíšeš do listu, že sme za Teba zodpovední?...adresuj to všetkým, nie len mne na pokeci...

misha

Alti? Až som sa so slzami pousmiala, čo si napísala...Že tento týždeň mám na to...Vieš na čo mám? Na sebaublíženie si...na "vyslobodenie" sa od celej PPP....Veľakrát som povedala, že chcem zomrieť...a bolo to väčšinou vtedy, keď som zjedla viac, než som chcela...než mi dovolila choroba...To bol slabý vývar toho, čo prežívam a po čom túžim teraz.

alti

Tak sa PPP, nech sa vola ako chce, zbav. Citala som, ze len 10 % ma nevyliecitelnu formu, s ktorou sa da ale pomerne kvalitne zit - pod kontrolou odbornikov. Vies aky malz diel je 10 %? Tam Ty urcite nepatris. Ale tych 90 % vyzadyje tvrdu makacku.