Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

misha

Už je ale neskoro plakať nad rozliatym mliekom....Hnevám sa na seba, že som s anorexiou "nechcela" nič robiť..."Vyhovovala mi", "pomáhala" mi riešiť problémy, ktoré sa mi zdali neprekonateľné...ospravedlňovala ma pred mnohými činmi....Bulímiu si ešte nedokážem pripustiť k telu. Nenávidím jej meno...nenávidím ju celú...

alti

Mishka,
aj ja velmi dobre viem, akou obrovskou zmenou smerujucou ku zdraviu si presla od cias, ked sa z tejto www pozname. Treba to ale celkom, celkucickom dotiahnut. Mas na to, v tieto tyzdne urcite. Ozaj, kupis si aspon sem-tam banan s tryptofanom? A z tryptofanu serotonin a so serotoninom pomalicky ustup depiek - tu ma ist smajlik.

misha

Alti, a ja vám tu stále nebudem vypisovať, čo všetko pre to vyliečenie robím!..možno nerobím nič, keďže som sa nikam neposunula. Ale myslím, že som urobila omnoho viac než podaktorí tu...A môžem povedať, že anorexia je o úplne niečom inom, než bulímia. Súhlasím trochu s tým, že anorexia je tak trochu rozmar. Áno, vtedy som mala zabojovať, vzchopiť sa...bulímia je skôr o závislosti, hanbe...a v mojom prípade o smrti....

alti

Zuju, ak mas pocit, ze temu potrebujes, tak tu zostan. Ved aj v tych najlepsich rodinach padne kosa na kamen. Nic sa nedeje.

alti

Neviem, Mishka, nepodstatne, zabudnute. Mna trapi to Tvoje nereagovanie na apely viacerych, aby si sa liecila. stale citam "tucne prasiatko"...uyž si slubovala liecenie. Co je s tym? O tomto ma byt tema, nie hadat sa. Pomahat si, povzbudzovat. Alebo sa mylim? Ak to tak nebude, ja sem chodit prestanem.

elle

Ja sa mam fajn, ale ta konverzacia vcera v noci s tou osôbkou, no neviem, to bolo prisilne kafe aj na mna :-)) Sory ze som ti nepomohla...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bulímia,anorexia - Fórum - ZDRAVIE.sk