Bulímia,anorexia

Andrej

zajko, fitness trener, zuju.
Kto tu bude vystupovat pod roznymi nickami a v skutocnosti je to ten isty uzivatel... tak budeme obmedzovat pristup na FORUM, pretoze je to nekorektne spravanie.
Jasne?!
PS: aj ked je asi taka 5-10% sanca, ze to tak nebolo... asi este zlepsime techniku :)
PS2: zdravim Presov.

katuška3

ja sa potrebuem s niekym porozpravat. casto sa s niekym chcem, ale vzdy ked zo seba dostanem, co ja vsetkos tym jedlom robim- alebo nerobim, ked to poviem normalnemu cloveku, nedockma sa rady, vyslobodenia, nicoho. len si nadavam, preco ja krava som to zas niekomu povedala. vzdy sa odo mna odvrati ze som vadna a ja sa potom citim spinavo, pokrytecky. kazdy si mysli ze nejem vobec nic. tak sa citim ako podvodnicka ked si dam jeden krajec cierneho chleba. hnusim sa sama sebe, ze som to nevydrzala. mam z toho vycitky svedomia, nemozem spavat, som unavena, vycerpana a tento sposob zivota ma nebavi. prosim napiste mi niekto, kto toto prezil na confused.lady@centrum.sk velmi mi pomozete. hocikto, hocico.

katuška3

baby, mna to uz nebavi stale mysliet na jedlo. neviem sa tych myslienok zbavit, pomozte niekto. jest normalne sa mi ale zda nemozne. boze, zabite ma radsej niekto. uz to trva moc dlho

iris.

ahojte, ahoj miska. kukala som na mailik od teba a neozvala si sa. moc sa teskam, daj znat, ako sa mas. popiseme na mailom. napis,co nove za posledne obdobie.
pozdravujem aj ostatne babeny.