Bulímia,anorexia

alpa

Trapas, v obchode mi chybalo 10korun,kartu nebrali:-O Tak som im povedala ze v kosíku mam desinu, nech pockaju ale mala som tam petku. Nakoniec som tu desinu nasla pohodenu v aute, dala som im ju a tu petku som dala žobrakovi.... dobry skutok, ale este sa stazoval ze mu je malo a ze aby som mu dala viac

alpa

Arwi musim ist do toho obchodu kupit zakladne veci,(vyzrala som vcera celu chladnicku)Dufam ze sa tu vecer stretneme, Pá

Arweena

no mojej to ani netrklo, čo sa deje na zachode...lebo to nebolo ani počut. Nechcem aby sa to dozvedela, nechcem ju s tym trapit a zaťažovat..aj tak mi s tym nepomôze

alpa

Nie ja som im to nehovorila, mama si to všimla, ved to bolo jasne, vkuse som vracala, počula ma obcas a stale som bola bleda ako stena. Tiez si vsimla ze som rapídne schudla a pritom som nedrzala dietu. V zivote by som jej to nepovedala dobrovolne, vzdy som ju chcela ušetrit trapenia. Ona chuderka sa natrapila kôli mne, nevedela ako to ma riesit, ako mi ma pomoct, tak mi obcas prehovarala do duše, ale vzdy som to robila za jej chrbtom :-(

Arweena

Alpi aj ja som si s mamou dobre rozumela, ale akoby ziarlila na môjho priatela...ze uz nebyvam s nou, nema s kym klebetit atd.stale mi to vyčita a mna to potom trapi. A tiez ze nie je spokojna s mojim vyberom. Predstavovala si ku mne niečo lepsie:(
Naši su nastastie uz rozvedeni, tak sa navzajom netrapia.
a povedala si im to sama, alebo dosli na to nahodne?