Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

mis.

Lenže ja mám teraz problém s depkami, preto píšem o elektrošokoch.....keby som teraz nejakému psych. povedala, čo sa vo mne odohráva, aké mám stavy, myšlienky,....nechcem na to ani pomyslieť..."vyriešim" si to po svojom...

mis.

U seba by som si moc istá nebola, že to nie je pravda......no nič, ja idem off....idem k telke...som nejaká aj unavená z práce, k tomu som v noci nespala ani s tbl. na spanie........a ako tak premýšľam, radšej sa v takomto stave nebudem objednávať ani na liečenie, lebo ma zatvoria niekde na uzavreté odd. medzi skutočných bláznov....

timka

vsak ty si ma zd.bala za zeleninu. ja som si to vyriesila a vykecala tuto rano, nepotrebujem to tu pisat 100 krat, tym to z brucha nedostanem.

timka

to je dobra teoria. budeme jest normalne, zit len pre dnesok, ved zajtra aj tak zomreme. to by mohlo mozno aj fungovat ako sa dostat z ppp aspon na zaciatok. len ako nahovorit mozog na to, aby tomu veril ze bude po mne. lebo povedat to mozem, ale podvedomie vie, ze to nie je pravda.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.