Bulímia,anorexia

mis.

Tiež som kľudná, keď nežerem, keď mám prázdne brucho...teraz mi to je jedno preto, lebo viem, že za pár dní aj tak skapem......a v noci som preháňadlá nemala!

timka

a ked som vcera jedla ten blby chales, tak mi bolo tiez vsetko jedno, az v noci ma to chytilo a rano to bolo este horsie a trva to doteraz. preto som taka podrazdena.

mis.

Timi, ja som to nemyslela tak, že skapem za pár dní na vyhladovanie....skôr ma zabijú tie depky, ktoré sa teraz nedajú zniesť...a ktoré ma privádzajú do strašných stavov...netýka sa to ale jedla..ja som mala včera o 24h 2chleby, keks, a išla som normálne spať....tak mi tu nemusíš písať o nejakej kukurici a hrášku, ktoré zješ o 18h.

timka

no som zvedava, ci by ta to prezratie netrapilo, keby si nezjedla tie prehanadla. ty sa tymi prehanadlami ukludnutjes, tak ako ja nejedenim.

mis.

Ja som sa teraz tiež nažrala a je mi to jedno....a je mi jedno, či ma dnes zabije aj to kvantum preháňadiel....Timi, prepáč, ale ty riešiš také voloviny...fakt, akoby si nemala iné starosti...ak nemáš, môžeš byť len rada a liečiť sa v kľude....

timka

miska ja som pri 29 kg neskapala, a neriesim zeleninu ale 2 drevorubacske porcie ryzota s klobasou. (6 kopcekov ryze ´2 full plne taniere´ a misi ty tu stresujes niekedy kvoli jednej decovej aktivii. a ver ci nie aj zo zeleniny sa da pribrat, ak presiahnes kaloricku hodnotu. skus zrat banany, mrkvu, cviklu kukuricu alebo hrasok na kvanta.