Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

minetka

Moja, to bude určite v psychike! Ked to príde vždy vtedy,ked si doma...zrejme si to ani sama neuvedomuješ...ale arweenka mala pravdu, mala by si zmeniť prostredie...

Arweena

bre ranko...ja som sice včera nevracala, ale mala som take zachvaty plaču, ze dnes mam take oči opuchnute, ze ledva drzim viečka:((

minetka

Ahoj Timka, čím skôr hoď za hlavu tie myšlienky!!! Mňa večer tiež chytila depka,lebo priateľ nemohol byť so mnou, lebo mal prácu, ale otočila som nejaký gombík v sebe a prešlo to...vypni aj ty svoje depky!!! Moja, život je príliš krásny na to,aby sme ho premrhali v depresiách...dnes je nový deň, začnime ho bez depky..

timka

dosla som domov a normalne som zjedla ako vzdy cca 1 kg zeleninky a 1/2 litrový jogurt. dala som si trochu ovsákov. kavu. ale potom prisla mama a ja som zas chytila ten tik a

timka

ahoj minet. no ja hned prasknem, keby som mala doma net, tak tu za vcerajsí vecer pribudne minimalne 10 strán. tie mi pribudli v denníku. tolko som revala nad sebou, ze uz po 2 hodinach sa mi minuly slzy a revala som nasucho. take sa mi este nestalo. keby som mala viac odvahy, tak dnes sem uz ani nepisem. lebo uz by som nebola. vcera som to zakrykla si tym ako som hovorila, ze tie pocity som mala. vcera sa vratili.

minetka

Chilli,ahoj..tak veľa šťastia, držím palčeky,aby si to zvládla...a verím, že to zvládneš..bude to OK,neboj sa! Drž sa, budem na Teba mylsieť..

Chilli

je tu niekto?ja za chvílku idem do tej blavy...trošku sa bojím,ale viem,že ak to zvládnem,budem šťastnejšia a hlavne ZDRAVÁ.Prajem vám všetkým,nech to čo si zaumienite vám vyjde.vela šťastia:)

forever

keby si zdrava, nepises na to forum..prave mi hovori moj priatel s bleskami v ociach a otaznikom na konci vety. no nie som zdrava. ale je mi naozaj lepsie. moj nestranny.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bulímia,anorexia - Fórum - ZDRAVIE.sk