Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

mis.

Práve si čítam poradňu dr. Krasulovej. Až som zarazená...Človek tu niečo napíše....mala som byť ticho...dotyčná sa ma pýtala, aké je liečenie v Ba. Popísala som jej ho, a ona napíše dr. Kras., že som jej ho "nedoporučila", či tam má teraz ísť atď. Mňa snáď trafí šlak. Už tu nikomu nebudem žiadne info o liečení dávať, lebo....
Dee,
ešte nie...
Igriska,
ja hlad pociťujem, to sa neboj. (bodaj by som ho necítila...to by bolo skvelé)..

Alternativa

A preco spajas dnesne znizenie pitia s jedenim? Ved tie 2l su odporucane pri strave 5x denne. Pitie nenahradza jedlo, ale to my tu vieme, vsak? Ale klobuk dole, u Teba, Mis., aj ten litrik je vyrazne zlepsenie.

igris

takze to zhrniem :), mishka u teba je ten liter fakt vykon , skus to este vylepsit, da sa to naucit a zacnes znova pocitovat smad a mozno ked raz motyka vystreli tak aj hlad...

Alternativa

Kludne si daj ten horcik kratkodobo aj 3x denne. A treba doplnit dalsie potrebne prvky. Ale to Ty, nasa zdravotacka, predsa vies.

mis.

A keď mi tu tak radíte, nechcete mi nájsť na zajtra psychologičku, psychiatričku?:-(( Zišli by sa mi ako soľ?(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.