Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

nestranny

Neviem ci ste si to vsimli, ale toto forum ma byt na to aby ste sa snazili si jedna druhej pomoct a nie sa tu stazovali ako ste to nezvladli. Sem tam sem moze prist clovek ktory sa snazi fakt vyliecit a tieto vase kecy mu tu rozhodne nepomozu. Ja byt adminom, tak celu tuto vasu debatu zakazem.

minetka

Betka, netráp sa, nezjedla si až tak veľa,nepriberieš! A cvičiť by si nemala, radšej si ľahni a oddýchni si, telo je vyčerpané..
Zuju,ako bolo?Rozobrala si tie dve témy,ktoré si chcela?

betka20

timka.Ja viem lenze ked ja hlupana som sa mala super az nato hrdlo a teraz ked som to zjedla mam vycitky a chcela om ist na 3 hodiny cvcit ale po vcerajsku nemozem ani chodit:-(

betka20

vcera sme boli na vystupe 5 hodiny vkuse sliapt.teraz nemozem ani chodit a este k tomu ma boli hrdlo a je mi strasne.a este som to vsetko pokazila.Zjedla som 3 tmave a 2 bile rozky velky tanier polievky a jogurt.Preco musim byt taky slaboch to sa asi nikdy nedozviem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bulímia,anorexia - Fórum - ZDRAVIE.sk