Bulímia,anorexia

Arweena

aspon ze to môzem trocha ovplyvnit, ze je len to, čo si kupim:)lenze nemôzem brat ohlad len na seba..keby som byvala uplne sama, tak by to aj trocha inak vyzeralo:)

timka

dostala som spravu priamo od najvyššieho ze je uz na ceste (mal tu byt uz okolo 11) takze za taku 1/2 hodku dorazi, ak sa cestou niekde nestavi.

minetka

Arwee, tak to sa hanbíme dve:-) Ja som taká istá...nemôžem byť v jwednom byte sama s dobrým jedlom...aj ked som na dovolenke,a kúpim si nejaké sladkosti, a potom zjem niečo iné, s tým, že sladkosti si nechám na druhý deň, večer ich na 100% zjem, lebo na ne stále myslím:-(
Timka,kde si sa stratila?

timka

arwe a to akoze sa mam nekam odstahovat? vsak by som sa neuzivila sama. a inak aj mne sa stava, ze ked uz v hrnci zostane tak na jednu porciu radsej to kydnem psovy alebo do hajzla aby ma to nelakalo. lebo mama by to dala do chladnicky ale uz by to nejedla a ja by som na to stale po lyzickach chodila. ja si castokrat pripadam ako take domace prasiatko, co dojeda vsetky zvysky. potom sa cudujem chudak pes preco je širší ako dlhší

Arweena

najhorsie vzdy dopadnu tie dni, ked ani päty nevytrčim z domu...na 100 % sa tomu nevyhnem..a este ked su nakupene nejake fajnove potraviny:)to ma tak laka, ze pokial to nezozerem, ani nezaspim..minule som cele bravčove vyhodila radsej, aj ked to bola hrozna skoda..aj tak by skončilo vo wecku, takze som si usetrila namahu. Hanbim sa

minetka

Potom to asi súvisí s psychikou,Timi..aj ja,ked som celý deň doma,myslím stále na jedlo...a ak som doma sama, vždy,hoci si poviem, že to neurobím, zopakujem si svoj "rituál" :-(
Ale Arweena má pravdu, mala by si zmeniť prostredie...

timka

a kde zmenit. ja ked som mimo domu tyzden (vid leto) tak tyzden nezerem len logam colu light. este aj z melona som mala vycitky na dovolenke