Bulímia,anorexia

minetka

Timi, ja nemôžem byť hladná, celú noc mi bolo blbo z toho prejedenia večer, takže som rada, že žalúdok je v kľude...
Arwee, pri bulímii dochádza k arytmii srdca,a vraj môže dojsť aj k zastaveniu činnosti :-( Bojím sa toho, ale ked to na mňa príde, je mi to jedno, radšej sa vyvraciam a zomriem,ako by to malo vo mne ostať:-(

timka

arwe: ak ta stipu oci a este aj tlak na hrudniku nemoze to by senna nadcha alebo alergia na nejaky pel?
ja vam zavidim ze dnes nie ste hladne. ja by som jedla aj klince a len tak sa drzim, aby som nezjedla tie jablka, co mam na neskôr. normalne jedlo bude az doma okolo 6. ako vydrzim??????

Arweena

ja som si dala jogurt, aby sa nepovedalo:)restovala som pečienku, ale nejdem to jest...tak to vzdy začne, ze len ochutnam a dam si troška..pokial tu nebude priatel, tak nejdem nič jest..nemôze sa to opakovat, som z toho fyzicky nejako mimo. som zvedava, ake ma učinky vracanie na srdce, lebo ja citim taky tlak na hrudniku, ako keby mi tam niekto sedel:(

minetka

Joj Arwee, my sme fakt nejako prepojené:-))) Mne je zle ešte od toho večera,tiež mi tak žblnká a škvrka v žalúdku...a keďže priateľ nemohol ísť so mnou na obed, bola som si iba kúpiť ľanovo-sójové tyčinky s čokoládou,dva kusy:_)) Viem, že by som mala zjesť teplý obed, ale dnes nejako nie som hladná...

Arweena

hej vybavila:)uz si papkala minet?ja este nie, je mi nejako zle po tom včerajsku, stale mi zblnka a škvrka v zaludku, ale nie od hladu...nechapem svoje telo, niekedy aj cely den, dva nemam pocit hladu a niekedy som hladna stale

minetka

Viem, o čom hovoríš, resp. píšeš:-) Nezjedla si toho vôbec veľa, skôr naopak:-) Ale nie je to tak,ako si si naplánovala...

timka

to ma stve ze sa neviem kontrolovat, ovladat, nabrat a konec. nie to ze som ich zjedla. proste to nebolo tak, ako som si planovala.

timka

no uz sa nieco stalo: som na seba nahnevana, lebo som zjedla 2 x porciu ovsakov k jogurtu a ani som si nevsimla kedy, len som furt pridavala a pridavala a potom pozeram na krabicku a skoro cela prazdna.