Bulímia,anorexia

zuju

dobre kocky, lebo som rozpisana, idem do sprchy, necham si to tu zapnute.
Ja verim ze raz budete o ppp pisat tak ako ja, a najradesj budem ked budeme o nej vsetky pisat ako gabina, weja a ostatne. Moja liecba bude trvat este roky, moje vysledky mozno nie su ako chcem, a mam chut s tym tisic krat prastit ale uz som na ceste a blbost mojho zivota by bola vratit sa

maaca

zuju: Ale ked nechcem, aby o tom vedela moja lekarka? Nemozeme ist hned za nejakym psychiatrom? Si myslis ze ma neprijme? Poznam jedneho, len neviem presne na co konkretne sa specializuje. a neviem ci by sa to dalo iba tak, ze prideme co ja viem napr. do fakultnej nemocnice a nikde tam hned pohladame lekara? Hmm....ako mame ist na to? Hladali sme na nete vselico mozne, ale no vies ktory je aky lekar??? Nevies a to je problem, no ale skusit by sme to tak mohli, ci ani nie? Vies poradit?

zuju

Arwi- viem ze je to strasne tazke a nemozne- ale poviem ti priklad ktory mne pomohol, pred dvoma rokmi som nastupila k novemu terapeutovi, bolo to stale neda sa, nevyjde to, neverim, nemozem... ak toto tak potom toto... naucil ma tie slova vynechavat, a ked som bola otravna a pouzivala tie slova zobral kalendar skoncil terapiu a prehodil ma inokedy, dnes ich pouzivam strasne malo a je mi lepsie, casto krat sa deprimujeme slovami negativnymi, keby sme ich vynechali...