Bulímia,anorexia

AnOnYm98

petraR- tak sme si rovné :D..a kolko máš rokov?na túto stránku chodíš pravidelne?aby sme si mohli popísať a spoločne priberať :D.NO na chrbát som sa nedívala ale ja mám tak či tak problém s chrbticou tak potom ho mám vraj zagúlaný a je v poriadku.Pozrem sa dneska v kúpelni večer a dám ti vedieť :D.Ale kolko máš rokov?

AnOnYm98

petraR- tak sme si rovné :D..a kolko máš rokov?na túto stránku chodíš pravidelne?aby sme si mohli popísať a spoločne priberať :D.NO na chrbát som sa nedívala ale ja mám tak či tak problém s chrbticou tak potom ho mám vraj zagúlaný a je v poriadku.Pozrem sa dneska v kúpelni večer a dám ti vedieť :D.Ale kolko máš rokov?

petraR

AnOnYm98 ahoj jam tak presne taku istu výšku aj váhu a aj ruky mám chude ale mna viacej trápi ten chrbat ...ty ho nemáš taký kostnatý ? myslím že pri váhe 60 kg by sme vyzerali lepšie :)

petraR

AnOnYm98 ahoj jam tak presne taku istu výšku aj váhu a aj ruke mám chude ale mna viacej trápi ten chrbat ...ty ho nemáš taký kostnatý ? myslím že pri váhe 6 kg by sme vyzerali lepšie :)

AnOnYm98

Ahojte!

Ja anorexiu hádam nemám ale trápia ma problémy s touto chorobou.Mám iba 14 rokov a som chudá.Prsnejšie ruky mám chudé a teraz keď budú tie prázdniny bojím sa obliecť do plaviek.Myslíte že keď priberem budem mať aj plnšie ruky?Mám 172cm a 54kg.A chcem pribrať na 60 kg.Keď ste anorektičky tak máte aj chudé ruky??Viem že vám kladie divné otázky a pomyslíte si že som len hlúpe dievča .Prosím pomôžte strašne ma to trápi.

EVILinCAGE

Ahojte, som študentkou 5. ročníka Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v
Bratislave, odbor verejné zdravotníctvo. Týmto spôsobom by som Vás, ktoré bojujete s PPP chcela osloviť a poprosiť o pomoc, potrebovala by som od Vás vyplniť dotazník kvality života, ktorého výsledky budú figurovať vo výskumnej časti mojej diplomovky s názvom: Zmena kvality života pacientiek s poruchou príjmu potravy. Keby ste mali zájem mi pomôcť, kontaktujte ma na hifloleos@gmail.com a obratom Vám zašlem dotazník na vyplnenie. Ešte raz ďakujem za pomoc

Tandeses

mne hovorira ze som anorekticka pretoze som chuda a vlaste skoro nic nejem :( ale ked nejem vela tak sa citim dobre,nezaujmaju ma nazori druhych proste si kazdy vybere to co chce,chcem mat karieru modelky a aj si za tym pojdem nezaujmaju ma nazori druhych aj ked nadmerna anorexia je prehnana,ale kazdy chce vyzerat dobre a citit sa dobre a preto treba nieco robyt a ked sa to niekomu nelubi jeho problem.Ludia co schutli su teras spokojny a stastny tak preco nedobprait stastie aj tym co sa o to pokusaju :) drzim palce ludom ktory si idu za svojou vahou a dobre vyzerajucej postave:)

Katussssinka

DGB:

WTF?Sexi nie si preto lebo sa tak necitis, chod do obchodu, kup si vysoke cizmy nad kolena, na vecer si naordinuj delenu stravu(co vobec neni problem je to len otazka zvyku) a uvidis ako sa budu chlapi za tebou obzerat! Ja som s PPP konktretne bulimiou bojovala roky(moja naj kamoska s anorexiou-sme boli proste tim :) a boli sme dve zhumplovane zeny a dva roky mi trvalo kym sa moje telo z toho zotavilo! Ak TI chyba sebavedomie moja mila, tak to ries inak, lebo poviem Ti jedno, ze ani anorexia ani bulimia Ti na sexepeale neprida a hlavne ZIADNY CHLAP NECHCE zenu ktora sa stale riesi a ak vpadnes do ppp tak ver tomu ze to budes robit od rana az do vecera!