Bulímia,anorexia

gabina

zero baby, zlatko, to je blbosť, že pro ana blogy môžu za našu anorexiu alebo bulímiu. Vieš, možno sa na tie stránky dostane aj človek, ktorý si ich prečíta ale nič to s ním neurobí. Vôbec nič. Možno si to pozrie niekto, kto si zaťuká na čelo a zabudne na to. A potom sú také, ktoré majú k anorexii a bulímii blízko, ktoré sú niekde na začiatku, ktoré sa "namotajú" a už sa vezú.
Avšak nie tieto stránky za to môžu...

gabina

monicaaaaa.-)
Dievčatko, bože, akoby som videla seba kedysi. Mýliš sa, veľmi dobre Ťa chápem. A ver, že viem, čo hovorím, keď tvrdím, že vykorisťuješ svoje okolie a týraš seba samú tým, ako vyzeráš. nedopraješ svojmu telu to, čo potrebuje. Trestáš ho. Vieš sa ho vôbec ešte dotýkať? Vieš sa pozrieť na svoje bruško bez toho, že by si pociťovala odpor? Vieš sa pozrieť na svoje boky s obdivom? nemusíš odpovedať, ja odpoveď poznám...
Anorexia a bulímia - Ty máš mimochodom obe - len zriedka súvisia s túžbou stať sa svetoznámou a úspešnou modelkou. Nicol alebo Kiera, Sandra alebo Ktojaviemktoešte - to sú len výhovorky a ikony s pro ana stránok. Poznáš ich, však?
Skutočné dôvody, skutočné príčiny sú niekde úplne inde. Je to niekde v Tvojom okolí, hľadaj doma, hľadaj vo vzťahoch, je to blízko Teba, dotýka sa Ťa to a dnes o príčinác, ktoré Ťa nutia vopchať si do krku prsty ešte nemusíš ani tušiť. O to horšie to však je. Lebo až vtedy, keď poznáme pravé príčiny nášho stavu a našich pocitov, až vtedy ich môžeme začať odstraňovať.
Dúfam, že budeš v hľadaní úspešná a dúfam, že to bude čo najskôr.
LEBO VEDZ, že anorexia a bulímia sa nedá len tak ochutnať a potom s tým prestať. Budeš si to musieť vyžrať celé, úplne do dna a ver, že to veľmi bolí. Moja rada - priprav sa na to...

monikaaaaa

jaja.moje zdravie?hmm dobra otazka trpim zaludocnymi a dvanastnikovimi vredmi,mam slabe srdce niekedy sa mi tazko dycha vyzera to zle no nie je to az tak zle mohlo by byt horsie.Pravda je ta ze mi na sebe asi prilis nezalezi myslim na mojom v nutornom stave pre mna je podstatny vonkajsok ale iba co sa mna tyka!

monikaaaaa

Misha ja viem kam sa rutim ale posadnutost a videna moznost toho ze schudnem a neskor za z tohto sialenstva mozno vyliecim je silnejsia a stojim mi to za risk dala by som vsetko za to byt chudou!

monikaaaaa

Gabina.Ja necem s ludmi manipulovat ani si robit kamaratov tym ze schudnem nepochopila si ma ja mam kamaratov za kt.by som dala zivot a je ich dost.V com mas pravdu ze chudnutie je pre mna dolezite je to v mojej hlave chcem byt chuda netuzim potom vyzerat ako nicole richi alebo Kiera aby mi koza visela na kostiach ja len sa nenavidim ako teraz vyzeram nenavidim svoje telo hanbim sa pozriet do zrkadla NECEM JEST i ked oci by aj jedli a jedli by vela ale hlava odmieta!

monikaaaaa

ahoj bronik.ked prepadnem anorexii uplne nastane vobec niekedy taky den ze nepomyslim na jedlo vobec!Je to velky boj a uz som unavena necem jest lebo ked jem potom musim vracat a nasledne plakat ja uz necem plakat NECEM JEST

gabina

zavislost. zvyk. nutkanie. napatie. uvolnenie. pozitok pri prejedani, znechutenie po zvracani. vsetko spolu...Bulimia. Psychicka choroba. Choroba rovna sa liecit!