Bulímia,anorexia

sidney

... ja to mam tiez 8 rokov a mam tie iste pocity, idem sa z toho zblaznit aj teraz som prezrata a mala by som ist vracat ale som strasne unavena a znicena

...

Ja uz nevladzem :((( uz nemozem takto zit... 8 rokov s prekliatou bulimiou...preco? preco pre boha... uz nieee, uz niee, uz nieee, uz nemam ani silu plakat, nevladzem, nevladzem... boli to, tak velmi ma boli dusa... boli, boli, boli...

adrianka

ja chcem sa o tom len porozpravat s odbornikom. nechcem pisat kde byvam lebo by to nebolo dobre....ale nepoznas nejaku adresu stranky,kde by som mohla napisat odbornikovi?

adrianka

ZUZU111! uz mi to navrhla aj kamoska, ktorej som o mojom probleme s prijimanim potravy povedala! ale kde? chcela by som skor hovorit so psychologom ale v anononymite! nepoznas/te daco? kde by som mohla povedat o bulimii tak aby ma ten clovek nepoznal? nejaky typ na stranku?

majka111

awojte, ja mam skusenosti s anorexiou a viem velmi dobre co ti ludia citia. Dnes om stastna lebo viem ze to ma 100percentne za sebou a viem ze neuvazene a hlavne velmi rychle chudnutie bolo mijou najvacsou zivotnou chzbiu. Teray mam svoju prirodzenu hmotnost a moyno aj trosku ale s jojo efekom muite ratat a az teraz si uvedomujem ako bliyko som bola smrti. Ja viem ye to tayke ale ti ktori trpite touto zakernou chorobou prosim vas vyhladate lekarsku pomoc lebo zivot je to jedine co ate a treba si ho vazit. Najdite v sebe tu vsetku volu co ste muselu hladat pri chdnuti a postavte sa anorexii lebo zivotmate len pred sebou a bola bz velka skoda zahodit vsetko za hlavu .

adrianka

ahoj BELLA! Jajaaa ma pravdu, ak trpis bulimiou moze sa stat ze ti to bude meskat,a nemusis byt tehotna. ja tiez trpim bulimiou a menzes sa nedostavil pol roka, tak som bola u gynekologa a ten mi pichol taku inekciu aby sa to vratilo. nemaj strach, a v kazdom pripade si urob tehotensky test! vela stastia:)

jaja

bellla...a nemeska ti to z bulimie?leboi po case vynecha aj menstruacia....ale ak si naozaj tehotna,rozhodne tym ublizis dietatku,pretoze vyvracias pren potrebne ziviny...nerob to,neskor budes lutovat

bellla

Baby meska mi to pat dni a mozno som tehotna. Som bulimicka, kazdy vecer raz vraciam,lebo cez den pracujem. mozem ublizit dietatku podla vas?