Bulímia,anorexia

livenka

49 to by slo varim cajik taky africky bo tam mam sestru moju oporu no adaku tu psenicu a chlebik s bananikom drzte mi palceky dako alti a misha dik vam

misha

Alti, ja mám stále strach, že mi zvýšia chuť do jedla... Kafčo zaliate:) A stretko s vami by som brala, naozaj:)

Alternativa

Jasne, Mishka, kafco moze byt, mne pls bez cukru a mlieka :D.
Tie AD si zajtra vyber, preco mas odmietnut pomocnika. Ved oni nebudu na vzdy, ani nemusia pomahat dlho. Ako dlho to bude, zalezi na Tebe. A viem, ze to dokazes ako Gabina a dalsie /vsak, napr. Forev.? :D/. Tesim sa niekedy, ked budes v "mojom" meste na spolocne stretko :D.

livenka

hmmm uvedomila som si ze to so mnou islo dolu vodou a chcem to napravit a asi zacnem tym jedenim vies som vegetarianka a nechcem sa toho vzdat nikdy som jedlo nevracala a ani sa necitim bez energie len to nafuknute brucho trapi porad

misha

Alti, dobré ránko:) To si krásne napísala- o Gabke. Dúfam, že aj ja raz také budem počuť o sebe:)... idem si zaliať kávičku, dáš si aj ty? Rozhodujem sa, či mám ísť do lekárne vybrať antidepresíva... stále si nahováram, že to zvládnem bez nich.....

Alternativa

Neuvazuj o mnozstve kg, ale o svojom zdravi. Tvoje telo si to naprogramuje samo, len mu musis dat sancu.
Mishka,
co mas nove? Ak chces, napis mailik :D, potesim sa.