Bulímia,anorexia

fashionbaby

anonym..ja bojujem,no nieje to ľahké, je to už určitá závislosť,kde ťažko povedať stačilo...poradte niekto,kto sa z toho dostal

forev.

a aspon tie labute ma budu drzat pri zmysloch. uz kaslem na to auto, zacina ma stvat zajtrajsok:) takto sa vyraba nespavost...
a napisem, jasne.

forev.

no tak prave mi volali z prace, ze co som to zo sebou preboha urobila, ked zajtra mame akciu, kde je potrebne tak xs...
to je srandy, na tom svete.

esterka, vitaj. :)

ESTERA

je,tu pisu aj ludia ktory maju taketo problemy ale nie su na slovensku momentalne?lebo ja tiez,ale zajtra cestujem domov na vykend a strasne sa bojim,neviem ci chcem aby videli vsetci moji blyzky ako teraz vyzeram.dlho ma nevideli kedze som v zahranici.

alti

Len som nakukla, ze co ak este nespis a tu co citam...tak to je iny kamenak. A nezabudni, ze zacinam zhanat listky na tie dohodnute labutky :D. A budes zajtra v SR? Napis po dojazde SMS, pls. Pa

forev.

ja som opatrna dost, len niekedy neviem vymaknut neutral, podradenie do zatacky a podobne finty..cize mi vzdy skape motor a ja chytam paniku :)
keby cosi, chcem darovat organy, vsetci to uz v mojom okoli sice vedia, ale keby si mysleli, ze som cely cas srandovala, nesrandovala som.
a este keby cosi, tak nechcem aby ma markiza filmovala. tot vse:)
ja som kludna:))
pohoda, klidek..atd

Alternativa

Jasne, ze viem :D. Staci pozitivna myslienka a kazdu inu vobec do hlavky nevpustit. Cize Forev., tes sa tam, kam zajtra chces prist a samozrejme bud opatrnejsia, ako ti takmer vsetci "pokrocili" soferi na ceste. Prajem Ti teraz pekne snicky a zajtra stastnu cestu :D

forev.

baby, ja sa bojim. zajtra mam cely den soferovat, ale mam z toho hrozny strach. pred dvoma tyzdnami sa mi na aute zabil kamarat, stale som z toho trochu mimo a vobec..nejde mi to.
to je vyborne, ked dnes konecne mozem ist spat, tak urcite nezaspim,lebo nad tym budem rozmyslat.
neviete o nejakom rychlokurze- ako nezabit seba a svojich spolucestujucich, ked sedite za volantom?