Bulímia,anorexia

sunnydominica

ahopjte vsetci!!!!podla vas mam anorexiu ked za den zjem rano activiu bielu s a poobede len kornfleksy s mliekom??????inak nic a to jem stale už pomaly 2 tyzdne!!!!!!že vraj som riadne schudla mi vravia vsetcoi....co je so mnou??????plssss poradte!!dakujem velmi pekne

jonzetta

lenusa, bola som na tom preeesne jako ty... ja som vydrzala asi 20 dni a potom som si povedala, ze si uz mozno konecne mozem dat volake teple jedlo... no ale ako som zacala jest, tak som nemohla prestat...skoro som do bulimie padla... secko som casom nabrala Spat(aj navyse) ale uz mi je fajn.. takze: nekaz si preboha zivot!!! su aj ine sposoby ako schudnut. nejest nieje riesenie-chudnes hlavne svalovinu, pokazis si metabolizmus-ochvilu budes priberat aj z jedneho salatoveho listu, a moze ti to dost porusit plodnost! o tom, ze to neskor moze viest k depresiam, nemocniciam, smrti ani nehovorim... zacni pekne pomaly papat.. najprv mensie porcie a postupne pridavaj aby si sa potom mohla stravovat uplne normalne... naozaj, nejest-to nie je cesta. ak to prezenies, uz sa z toho nedostanes... hadam nechces hladovat abo vracat do konca svojho zivota??? naozaj, nedovol, aby jedlo ovladlo tvoj zivot!!! pls, spamataj sa!!! kukni stranku www.chudnutie-ako.sk. ale nie pre to, ze stes chudnut, ale pre to, ze je to tam secko napisane-co telo potrebuje, ako sa spravne stravovat... lebo takto si len kazis metabolizmus a ak takto pojdes dalej, bud sa zacnes prejedat a stanes sa bulimickou abo budes hladovat ete volaky cas a budes hospitalizovana... ja viem, ze to nie je lahke, sama som si tym musela prejst a bolo to to najhorsie co som v zivote zazila... takze PROSIM ta, nerob rovnake chyby a zacni papat...!!!! drzim palce ;)

zuju

kde ste vsetky? ja sa drvim na skusky, dve velmi tazke, k tomu skolenia, fitness, takze je toho dost ale pozeram stranky a nejako je tu prazdno, inak vcera ed som sa lucila s veducim v ustave v ktorom pracujem konecne som dokazala revat aj medzi ludmi, v zborovni skoly

lenusa:)

Ahojte...ked to tu taq citam, zacinam mat pocit ze aj ja mam problem, aj ked som si doteraz hovorila ze ja urcite nie....ze o chvilu budem chuda, a potom s tym prestanem....povedala som si ze najjednodusie to bude ked nebudem jest vobec....vydrzala som uz 11 dni, noo vcera som uz chcela nieco ziest, akurat, ze to uz akosi nejde...co s tym????????????????????????????????????????

alti

Ahoj dievcata,
neviem, ci Vam zazelat krasny akoby letny vecer alebo dobru noc a pekne snicky. Takze kazdemu podla jeho individualneho programu :D
Mishka,
mas mail