Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co nesmie obsahovat prirodna kozmetika

Príspevok v téme: Co nesmie obsahovat prirodna kozmetika
akin

Ahojte,

chcela som poprosit tie z vas, ktore sa tym zaoberaju a rozumeju ako spravne citat zlozenie kozmetiky. Nasa som vela clankov, co by mali byt zlozky prirodnej kozmetiky, ale nic o tom co by nemali. Ako teda dokazem rozpoznat ze niektory pridavok nieje prirodny? Viete niekto o nejakom zozname, pripadne aj s nejakym originalnym nazvom...Dakujem moooc :))

Lejla123

prírodná kozmetika by mala obsahovať čisto prírodné látky bez chemikálií. Len si nie som istá, či je možné niečo také dosiahnuť. Na druhej strane je super, že sa aj v tejto oblasti snažíme o návrat k prírode

Zoe123

Dobrá kozmetika by mala byť bez parfémov, parabénov, umelých konzervantov, zložiek z ropy a podobne - ale je zvyčajne problém, že takúto kozmetiku u nás ani nezoženiete

Katka91

Od naomibiocosmetics mám pleťový krém Light so ženšenom, zlatom a kostihojom a zatiaľ mi veľmi vyhovuje. Je to super kozmetika

Zoe33

Ja som nedávno objavila kozmetiku NaomiBioCosmetics. Mala by ybť bez alergénov, parfémov, parabénov, ropných zložiek i chemických konzervantov. Hlavnými zložkami sú ženšen, výťažky z kostihoja lekárskeho a zlato. Používam ju len krátko ale zatiaľ sa mi páči

levičanka

vlastabb, výrobky oriflame ani zďaleka nie sú prírodného charakteru, je to čístá chémia, výrobky sú plné parabénov, parfémov, farbív, denat. alcoholu..

kaciatko_7

A má niekto z vás skúsenosti s kozmetikou firmy Attirance? tá má byť tiež podľa všetkého 100 % prírodná, len mne sa tomu akosi nechce veriť...

nonono

Oriflame a neobsahuje ziadne chemicke latky? :D Vtip dna :D Citam zlozenie prvej veci, co mi teraz prisla z Oriflame pod ruku - je to ten Hojivy zazrak - a co nevidim? Petrolatum, Parafifinum liquidum - to su ropne produkty. Dalej je tam parfum.. no a samozrejme propylparaben - konzervacna latka, tiez pekny humus. Ostatne veci radsej ani nepozeram.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.