Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co nesmie obsahovat prirodna kozmetika

Príspevok v téme: Co nesmie obsahovat prirodna kozmetika
akin

Ahojte,

chcela som poprosit tie z vas, ktore sa tym zaoberaju a rozumeju ako spravne citat zlozenie kozmetiky. Nasa som vela clankov, co by mali byt zlozky prirodnej kozmetiky, ale nic o tom co by nemali. Ako teda dokazem rozpoznat ze niektory pridavok nieje prirodny? Viete niekto o nejakom zozname, pripadne aj s nejakym originalnym nazvom...Dakujem moooc :))

levičanka

vlastabb, výrobky oriflame ani zďaleka nie sú prírodného charakteru, je to čístá chémia, výrobky sú plné parabénov, parfémov, farbív, denat. alcoholu..

kaciatko_7

A má niekto z vás skúsenosti s kozmetikou firmy Attirance? tá má byť tiež podľa všetkého 100 % prírodná, len mne sa tomu akosi nechce veriť...

nonono

Oriflame a neobsahuje ziadne chemicke latky? :D Vtip dna :D Citam zlozenie prvej veci, co mi teraz prisla z Oriflame pod ruku - je to ten Hojivy zazrak - a co nevidim? Petrolatum, Parafifinum liquidum - to su ropne produkty. Dalej je tam parfum.. no a samozrejme propylparaben - konzervacna latka, tiez pekny humus. Ostatne veci radsej ani nepozeram.

RNG

napriklad ked tam uvedu prirodny olej, niekdy sa nejedna o panensky, ale vytazeny toluenom, stabilizovany hydrogenizaciou a podobne.
A nie je ani precisteny na potravinarsku spotrebu, lebo kozmetika to nevyzaduje, je to predsa len "vonkajsie pouzitie".....

delphia

pisem svoj nazor! tu kozmetiku velmi dobre poznam, pouzivam ju a znova opakujem a trvam na tom, ze nie je na sto pro cista bez ziadnej chemie.

zijemBIO

delphia, ty proste zdieľaš názor ze 100% prírodná kozmetika neexistuje a si o tom skalopevne presvedčená ! tak nemá zmysel ani tu diskutovať a písať názory, keď ich hneď zneguješ.

delphia

zijemBIO, my chapandos, ale ty zrejme nie :D
napr. spominas o.i. aj Annemarie Borlind- tato zancka ani zdaleka nie je na 100% prirodna.
a ziaden certifikat nezaruci na 100 % eliminaciu chemie. nakolko kazdy z nich ma svoje podmienky. kym u jedneho je nejaka zlozka povolena, pri dalsom uz nie...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co nesmie obsahovat prirodna kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk