Lietajúce deti

Eliz

Môže sa stať že niektoré dieťa má skrytú srdečnú vadu alebo niečo iné. Chúďa bábätko sa nevie brániť, nevie nič povedať preto sa to ozaj inak nedá nazvať len ako týranie a biznis zo strany tej osoby, ktorá má z toho živnosť.

sucit

takze kym jeden z tych "rodicov" svoje dieta tymto drastickym"cvicenim"nezabije...dovtedy sa s tym nemoze nic robit?toto nie je tyranie???ved ti ludia mi pripadaju ako vymlete hlavy....sektari....mna ani nenapadla myslienka ze ti rodicia su za ne zodpovedni....mali by im ch odobrat....ved to je uplne vidno ze oni nevedia co robia......akoze v dobrom?mam z toho pocit aj z celej cvicitelky ze ukaja svoje amoralne chutky na nevinnych detickach....

Ján111

Za deti sú zodpovední rodičia. Ak viete o niečom, čím napr. vaši susedia škodia svojim deťom, tak máte ohlasovaciu povinnosť. Asi toľko.

ele

aj mne krvaca srdce, ked na to pomyslim, som matkou a o to je to bolestivejsia predstava pre mna. Chcem aby sa to skoncilo, je to absurdne zlo!!

sucit

som zhrozena a je to az nepochopitelne ze v dnesnom svete sa deju take zverstva a su pachane od svojich rodicov na vlastne deti preco nikto nezakroci proti takemuto zlocinu???kde su socialne sluzby aby v tom rychlo zabranili ved je to neludske a nehumanne zijeme v hiltlerovom svete vracia sa to spät???tychto tyranov-satanov by som zavesila za vlasy do prievanu a nechala ich tam navzdy som strasne pohorsena a neda mi to spat ze sa s tym neda nic urobit.je to vobec mozne???dokedy tie deticky budu trpiet???Preboha pomôzte im a zabrante dalsej takej cinnosti ktora sa ma uskutocnit aj na Slovensku.Vy mate na to moc aby ste tomu zabranili aby sa to neopakovala a aby sa to skoncilo a ostatne deti sa zachranili dufam ze sa kompetentni ludia nad tym zamyslia a nedovolia cinit dalej hyenizmus.milujuci rodic by to nikdy nedokazal dietatko sa ma nezne laskat obijimat nie hadzat s nim ako s loptou alebo handrou.je to ako zly sen dufam ze sa skoro skonci!!!!!!!!!!!!!!!!srdce mi krvaca nad ich malymi bezbrannymi srdieckami.......

kuk

ste vy normalni ludia???ked tyrate vlastne a bezbranne deti???asi nie ked to robite s tymi detmi keby vam to niekto robil keby vas krutil okolo hlavy 3 hodiny este aj za jednu nozicku alebo rucicku...mam len 8 rokov a nahodne som to videla a som zhrozena...

cit

tak toto je hrôza.....ja len nemozem pochopit,ako sa toto moze diat v dnesnom svete...beztrestne...kde su teraz socialni pracovnici?co nevidia to tyranie?kde su vsetci?ako mozu robit taketo nieco svojim detom vlastni rodicia?KDE ZOSTAL CIT?A ROZUM?Preboha ludia.....takto to nemoze zostat...ved keby susedia tyrali svoje deti,nikto by sa neozval?a toto vidi cely svet a nic?nech si utyraju svoje deti s usmevom na tvarach vsetci ti vymetenci?som zhrozena...