Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lietajúce deti

han

tak toto je hrôza.....ja len nemozem pochopit,ako sa toto moze diat v dnesnom svete...beztrestne...kde su teraz socialni pracovnici?co nevidia to tyranie?kde su vsetci?ako mozu robit taketo nieco svojim detom vlastni rodicia?KDE ZOSTAL CIT?A ROZUM?Preboha ludia.....takto to nemoze zostat...ved keby susedia tyrali svoje deti,nikto by sa neozval?a toto vidi cely svet a nic?nech si utyraju svoje deti s usmevom na tvarach vsetci ti vymetenci?som zhrozena...

mellinda

Mne to pripomina skor sektu. Taki ti blaznivi ezoterici, co neveria modernej medicine. Ja si myslim, ze skor ci neskor sa objavi v suvislosti s touto chorou "praktikou" nejaky skandal, doplati na to nejake nevinne dieta, ale uz bude neskoro. Nehorazne nieco.

eliz

jajka, koľko zodpovedných mamičiek sa bojí zo začiatku svoje dieťatko okúpať, ja som si radšej kúpila lehátko do vaničky, lebo som sa bála aj toho prechytenia kvôli hlavičke. Ktovie či tí hrdí rodičia chodia aj do detskej poradne a hrdo to oznámia svojej doktorke, že s dieťatkom lietajú. Ak sa nebodaj u dieťaťa z toho vyskytne nejaká porucha, bude za to zodpovedať ešte aj detský pediater.

cajik

nejdem citat celu diskusiu lebo sa mi nechce, tak neviem ci to tu uz bola povedane ale minule som citala ze je to NEBEZPECNE a lekari nad tym krutia hlavami :/ neviem ako toto niekto moze robit

jajka001_

mna dojala ta mamicka ktora tak nadsene a hrdo na seba povedala ze: Ja som malu zavesila dolu hlavou hned druhy den.
a este ze vlastne vsetci co tam boli vraveli ze je to ich prve dieta...co by sa mali este hrozne o to bat lebo nevedia ako nato. taketo experimenty, zavrela by som ich. ja som sa bala s malym vobec manipulovat prvy mesiac, malinke, drobunke, krehke.
a ta dvojrocna tam pri tom plakala, jak jej isli tie ramienka vyklbit.

[zruseny12]

...ved uz to male dievcatko tak place,ze ju to boli...tak ako jej to moze prospievat?ved ta trpi bolestami uz od malicka/vinou jej matky/ a matke je to uplne jedno...ze ju nieco boli...

eliz

doubledog to predsa nie sú len informácie z Markízy. Ak si myslíš že informácie tohto druhu môžu vymývať mozgy tak potom nič ti nebráni zaradiť sa do skupiny tých rodičov čo hazardujú so zdravím svojich detí, pokiaľ nejaké máš. Tá cvičiteľka ani nevedela povedať aké pozitívne účinky to na dieťa má, okrem koliky a slobody pohybu dieťaťa,.... to teda neviem akú slobodu pohybu môže pociťovať bábätko, ktoré potrebuje v prvých mesiacoch sa hlavne napapať a spinkať. Skôr je to nejaký druh adrenalínového športu pre tých rodičov, ktorí sa na to dajú. Podľa mňa je to scestné, ale žiaľ pokiaľ sa nič nestane, je to dovolené a každý sa môže rozhodnúť dobrovoľne. Ak sa aj v budúcnosti u týchto detí prejavia následky tejto ruskej gymnastiky, bude ťažko dokazovať z čoho je vlastne dieťa choré. Sú predsa aj iné formy cvičenia s dieťaťom, ktoré rozvíjajú jeho schopnosti,jemnú motoriku, ale všetko chce svoj čas. Veľmi prospešné pre deti je lezenie po štyroch, rozvíja sa dobre mozog, súhra medzi pravou a ľavou hemisférou mozgu, sú rôzne hry, hračky, pieskoviská s rôznymi preliezkami atď.

jajkafr

veď to je katatrofa chúďatka detičky veď skončia na vozíčku keď budú pokračovať takýmto spôsobom a ako tí rodičia toho 2,5 ročného dievčatka vraveli že jej sa to páči a tá mala že nie a potom plakala čo jej tak ruky vykrúcala ja by som ich zavrela...

ele

Presne tak, do kriminalu s nimi!! Ja by som Palbu moc nespajala s Markizou, nejedna sa priamo o ich nejaky nezmyselny produkt, ti ludia z Palby uz neraz pomohli ludom, tam kde aj stat zlyhal, tentokrat mozno zachrania zdravie alebo zivoty tych ubohych deticiek salenych rodicov..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lietajúce deti - Fórum - ZDRAVIE.sk