Lietajúce deti

ahoj123

aj ja som to videla,a veru bolo mi z toho hrozne zle...to je len nejaka sarlatanka ktora si robi obrovsky biznis na hluposti inych rodicov...vsak len porozmyslajte nad tou sumou: 350 korun na 3 hodiny a este k tomu ani nevedela vysvetlit na co je to dobre (lebo na nic! ),niesu na to ziadne klinicke studie,nieje o tom nic,a vsetci odbornici to odvrhli asi vedia preco...je to len hazardovanie so zdravim a zivotom deti......vsak mne stacilo vidiet ako vyzera ta osoba ako rozprava a ze koktala ked chceli nejake info o tom...dufam ze sa najde co najmenej "rodicov" co toto budu robit svojim detom....take osoby by mali pozatvarat na psychiatriu...

ivetkab

...Tak to bolo dačo strašné,ale ty vygumovaný rodičia čo to praktizujú,asi aj s nimi to bolo robene bo maju choré mozgy,až som od včera nervozna z toho aký debilizmus až tu prichadza

zuzic_

ubohe deticky:( strasne to bolo...a aj to vacsie dievcatko len raz ju zakrutila a ako plakala ze to boli...nechaem ako mozu tie matky toto robit

B.

Plávať ich už naučili, ale lietať ešte nevedia. Asi sa im to zíde v budúcnosti, nakoľko majú lietadlá veľkú poruchovosť:) Inak, každý blbne po svým a to čo vidíme je väčšinou len špička ľadovca.

hassy

ja som to tiez videla a je to chore!!! ja nerozumiem ako mozu byt ti rodicia taky nezodpovedny...ved to dievcatko vacsie tam cely cas plakalo ze ju to boli, nepochopim co je to za matku...

ele

Inak ten pediater sa tak vyjadril, ze to moze mat aj smrtelne nasledky, v lepsom pripade to moze dieta poznacit na cely zivot, moze sa to prejavit aj v neskorsom veku. My povedzte, co je to za matku, (ci otca) ze sa necha nahovorit na toto od nejakej sarlatanky, bez toho, aby to konzultovala pravym odbornikom, napr. pediatrom. No vymyte mozgy!! Ved sa jedna o zivot dietata, nie nadarmo su novorodeniatka v perinkach, aby sa s nimi co najmenej hybalo, chrbtica aj vazy su este krehke, nie ony s nimi budu luftovat vo vzduchu ako s nejakou handrou!!! Velmi som pohorsena!