Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

studium na filozofickej fakulte UK

Príspevok v téme: studium na filozofickej fakulte UK
:)

ahojte,

je tu niekto, kto studuje tlmocnictvo a prekladatelstvo na filozofickej na uk? mna za 2 tyzdne cakaju prijmacky, chcela by som studovat francuzstinu a taliancinu. ake mate skusenosti so studiom jazykov na filozofickej na uk? ste spokojni alebo nie? je to narocne studium, to je mi jasne, ale potesili by ma nejake dalsie informacie:) dakujem za vsetky nazory

:)

alusinka ja mam pedagogicku ako zalohu, studium francuzskeho jazyka a kultury. nie ucitelstvo, ale aj tak - na tu pedagogicku nechcem ist za svet :) to mam len ako zalohu, lebo tam beru bez prijmaciek.
rok som bola vo francuzsku, takze mne je zas francuzstina srdcu blizka :) dufam, ze sa tam dostanem...

katka...

U mna to ostane uz asi iba zaluba na doma. Na VS jazyky uz studovat pravdepodobne nepojdem. Na denne som uz stara a externe je velmi narocne.
Alusinka drzim palce, nech ti to vyjde. Spanielcina sa aj mne velmi paci.

alusinka

No, ja som zo skoly odisla po dvoch rokoch, studovala som na pedagogickej, a prisla som na to, ze to nieje to, co chcem v zivote robit... Uvidim ako to bude s pracou, a potom sa rozhodnem ci pojdem denne alebo externe... Ale neviem, ci by som jazyky externe zvladla...

Ja som bola 2 roky v Spanielsku, tak je mi spanielcina srdcu blizka :) a ta portugalcina znie zaujimavo... no uvidime, jak sa to vydari :)

katka...

Alusinka, to ides externe, vsak? Ja tiez uz mam jednu VS ukoncenu a tiez rozmyslam, ze by som rada este studovala anglictinu alebo spanielcinu, to bol vzdy moj sen. Nakoniec som vsak vystudovala uplne inu VS. Ale obavam sa, ci by som to zvladla. Jazyky som sa ucila len tu, v zahranici som nikdy nebola.

alusinka

Aj ja sa tam chystam, ale az o rok.. na spanielcinu - portugalcinu...
Ale uz som na jednej VS bola, tak som pripravena na vsetko :D

Nech sa ti dari pri prijimackach...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

studium na filozofickej fakulte UK - Fórum - ZDRAVIE.sk