vlasova kozmetika kérastase

Iwusha93

Práve som si čítala vaše príspevky, tak si dovoľujem nesúhlasiť. Ja som si kúpila takýto šampón, stál okolo 30 eur. Nie je to síce šampón na rýchlo mastnúce vlasy, ale mám veľmi jemné vlasy a vyzerajú spľasnuté, kúpila som si šampón na jemné vlasy a objem. Je perfektný! ... odkedy som ho raz vyskúšala nekupujem iný, takže určite by som odporúčala akúkoľvek inú kozmetiku. Práve hľadám na internete od tejto značky nejakú kúru na ochranu vlasov pred teplom, keďže si ich často žehlím. Myslím si, že budem rovnako spokojná, potom napíšem :) ...

kvietok123

Žiaden efekt !!! Maska Age recharge za 36 eur a vlasy presné také isté ako predtým,proste vyhodené peniaze,ja už neverím vlasovej kozmetike,všetko je väčšinou podobné zloženie,asi fakt sú najlepšie bylinné šampóny !!!

Juny77

Ja som mala iba vzorku (našťastie). Rad na suché vlasy, vydržalo mi to na asi 6 použití. Výsledok žiadny, dokonca som ani nemala hladké vlasy, aké mám po použití iným šampónom lacnejšej značky. Som rada, že som za to nevyhodila 30 eur...

Soniela

ahojte, vlasova kozmetika kerastase je naozaj drahsia, ale aj kvalitna..je ale velmi dolezite zvolit si ten spravny typ, podla toho ake ma clovek vlasy..ja mam kupenu masku na vlasy a nemozem ju pouzivat, pretoze je prave pre suche vlasy..ja mam vlasy rychle sa mastiace a preto sa mi zamastia este viac..skus si cez internet vyhladat stranky o tejto kozmetike, su tam rozdelene rozne rady pre rozne typy vlasov. ja tu moju masku asi predam, takze ak by si mala zaujem, mozes mi napisat..pouzila som z nej len malicko, je velka, cize predavam tym padom v lepsej cene..

romana670606

ahoj na Slovensko prichadza nova vlasova kozmetika,Lisap z Talianska a co som pocula vraj je vynikajuca a aj cenovo prijatelna ,aj ja som uz objednana,kamoske uz robili s nou a uplnaa bomba