Bolesť v uchu

Príspevok v téme: Bolesť v uchu
prezývka :)

ahojte.

od včera večera mam neprijemnu, nie priliz silnu bolesť v pravom uchu.. mam pocit, ze mam prievat alebo (som po chorobe-chripka) akoby moc zatlaceny usny maz hlboko a to ma boli.
som velmi citliva na usi, preto si ich denne cistim, neznesiem pocit nevycistenych usi...
"nemam cas" navstivit lekara, prosiim poradte, ako sa doma vyliecit, co pomaha na bolest v usiach...

dakujem za kazdu radu...

jajkafr

ten Burow alkohol dostaneš v lekárni bez predpisu ostatné ušné kvapky ktoré poznám a viem že sú účinné sú len na predpis ale skús možno je niečo aj bez predpisu okrem Burowho alkoholu...

prezývka :)

jajkafr - dakujem pekne za tvoj prispevok, nic z toho co si napisala nepoznam, poopytujem sa na to (burow alkohol...)
nadchu uz nemam, som po chorobe, uz iba trosku suchy kasel, inak nic... takze z plneho nosa to nebude.

dakujem este raz.

jajkafr

hlavne si nečisť uši každý deň raz do týždňa stačí úplne... a ucho si vyhrej solux, biopron, teplé obklady... do ucha si môžeš dať Burow alkohol na štráfik (kúsok gázy alebo obväzu namočíš do Burowho alkoholu, daš to do ucha a potom dáš ešte vatu... ak ti to neprejde do 3. dní navštív lekára a ešte niečo ak máš nádchu daj si nejaké spreje do nosa a fúkaj nos lebo z plného nosa ťa môžu tiež bolieť uši
skoré uzdravenie