Mozem mat pocit ze vztah manzelky a jej matky je prehnany

Príspevok v téme: Mozem mat pocit ze vztah manzelky a jej matky je prehnany
Mfucik

Zdravim,

Ked som si listoval fora tak som si nasiel vela prispevkov o prehnanom vztahu muza k svojej matke.
Mozem mat pocit, ze toto funguje aj medzi zenou (mojou manzelkou)a jej matkou.
Ono je to o to zvlastnejsie, ze s manzelkou byvame vzdialene od svokry a vidame sa tak raz za mesiac a to len na vikend
Ale to nebrani v podstate denne mojej manzelke minimalne 30 minut telfonovat domou svojej mame (len mama nikdy nie otec).
Mne to nepripada prirodzene a specialne ked vela krat mam pocit, ze volaju a opakovane riesa tie iste veci.
Mne osobne staci volat svojim rodicom raz do tyzdna aj to vela krat zabudnem.

Dakujem za Vasu radu pripadnu pomoc pri vysvetleni.

slobodnaa

opalka, ver tomu, že kebyže býva bližšie tak je u nej každý deň. Mne osobne to príde dosť prehnané, vo vzťahu by to malo byť o dvoch ľuďoch a vy ste v ňom traja. Neviem ale ja takú potrebu nemám. Je to psychologická závislosť, ktorú žiaľ niektorí rodičia zámerne pestujú u svojich detí a ktorá potom pretrvá. No ťažko radiť.

opalka

mne to nepride take zle
zeny a ich mami maju uplne iny vztah ako vy muza k svojim matkam

podla mna to nie je od teba pekne, ze ti to ide na nervy, ze sa kazdy den venuje manzelka svojej mame, 30 minut...a uz o com sa bavia, je ich vec

horsi ebybolo, keby kazdy den bola u nej a teba by zanedbavala... ale toto mi naozaj nepride vobec prehnane

treba si vazit ze ma dobry vztah s mamou, a ani nevies,ako dobre to padne jej mamine, ked sa jej dieta ozve, hoci ma uz svoju rodinu

neprehanaj,zavri sa na tych 30 min niekam, nech si pokvakaju a pokial manzelka nechodi po tycjto rozhovoroch k tebe plna novych skvelych napadov svoje maminyk,ktore teba obmedzuju, nechaj to tak