Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

su to hlieny?

Príspevok v téme: su to hlieny?
labelo

v poslednej dobe mam problem, popisem to polopate :-D v ustach a v nose stale ako sopel,vlastne mam potrebu potiahnut do ust a vyplut a trva to dost dlho pokial to nepovypluvam,chvilu je pokoj a potom to citim zase,mozem sa aj vysmrkat a hned mi ten sopel stecie do ust a posmrkujem a robi mi to aj pri umyvani zubov...

labelo

zvonillka

prosim ta a nevies ake su to lieky?lebo som bola dnes v lekarni a kukala na mna,ze na to nic neexistuje a odisla som s prazdnou...

labelo

B. na svorku :-D urcite nie tu vidim len raz do roka na vianoce a to prezivam celkom v pohode,takze ja mam uplne idealnu svokru

labelo

ja neviem z coho to mam,chora som nebola snad 15 rokov,nadchu mam taku klasicku mozno jeden krat za dva roky a alergicka nie som vobec na nic

knihár

Existuje dychové cvičenie ,,Buteyková metoda\\\" liečenie astmy a tvorby hlienov.Teraz sa pripravuje koncom júna.Klikni www.buteyko.sk dozvieš sa viac.Skúsil niekoľkokrát akupunktúru u dobrého akupuntiristu ,ale na hlieny to nezabralo.Tie dychové cvičenia pomáhajú, ale ide to pomaly celkové vyliečenie cca 6 mesiacov.Treba skúsiť.pozri vľavo na stránku je tam o 50% menej astmatických záchvatov.Tiež som si to tu našiel a kurz som absolvoval v apríli.je to butejko.sk

zvonillka

Je to ludovo povedana zadna nadcha ktora ti sposobuje ze ti nejde dobre vysmrkat nos ale ti to steka po zadnej stene .........do ustnej dutiny, najlepsie je to vypluvat pokial sa da, lebo by to zatazovalo zaludok....niekedy to ale sposobuju aj alergie , nie si alergik? su na to aj lieky volne dotupne v lekarni no pokial je to dlhse trvajuci problem je dobre zajst za alergologom alebo obvodnym.........

mjanik

ak sa nechceš kŕmiť hlenmi,tak si nechaj dobrému akupunkturistovi preliečiť pľúca,pľúca udržujú činnosť nosnej sliznice v norme

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

su to hlieny? - Fórum - ZDRAVIE.sk