Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika pre mastnú a zároveň pleť s rozšírenými cievkami

tata1212

ja mam taky isty problem
na rozsirene zilky je podla mna najlepsi laser, aj ked podla niekoho to moze byt dost drasticke riesenie, ale mne tie zilky takymto sposobom zmizli a na akne pouzivam kozmetiku ryor, je celkom dobra

saxanka66

podľa mňa všetky tie prírodné veci nie sú až tak celkom prírodné... a keď budeš chcieť prejsť na inú kozmetiku, tak nebude pleť trpieť? neviem, ale ja som sa dala nahovoriť na aa kozmetiku kvôli červeným žilkám. Skúšala som množstvo krémov, aj špeciálne na predpis od kožnej, stáli za figu. Už pol rok používam z aa a skutočne vidím zlepšenie pleti. Kdesi som tiež čítala, že sa môžu navzájom kombinovať výrobky z aa, overovala som si to u kožnej - podľa zloženia - a fakt som spokojná. kupujem si ju tiež cez net, majú tam stále nejaké akcie, tak popri sebe beriem aj dcére, aj susedke - a stále mi pošlú niečo naviac. som spokojná aj s ich poradenstvom.
veď sa skús informovať na zdravakrasa a uvidíš. ceny tej kozmetiky sú úplne prijateľne aj pre mladé babenky.

kaciatko_7

no zabudla som napisat ze tato kozmetika sa da objednat jedine cez net, ale samozrejme je schvalena uradom verejneho zdravotnictva SR, len niektore jej rady sa predavaju aj v lekarnach... ale su velmi ochotni, staci si dat poslat vzorky, pridu zadarmo do dvoch dni a uvidis sama ci ti vyhovuje alebo nie

kaciatko_7

Krevetka810: asi ti velmi nepomozem, ja mam zmiesany typ pleti a pokozka az tak citlivo nereaguje... som uplne spokojna s biodermou, peeling + sebium mat, z toho kremu som skusala len vzorku pre tu cenu... a prave pre tu cenu ma bioderma odradzuje, videla som aj ohlasy na aa kozmetiku a celkom sa mi pozdava, lenze predtym som si stihla kupit peeling, cistiace mydlo a krem z natura house, je to prirodna talianska kozmetika, ma velky obsah cisto prirodnych latok... ja mam radu ruza, je na vsetky typy pleti, je tam vsak aj rada anti akne na mastnu plet, z tej rady som mala len cistiace mydlo na tvar, mne sa zda ze velmi vysusuje... s radou ruza som velmi spokojna, mala som nevyrovnanu plet, na licach cervene flaky a toto mi pomohlo skutocne a este ma tesi ze toto je do vacsej miery prirodne ako taka bioderma, hoci bioderma je ucinnejsia ale ovela drahsia... natura house ma kazdy tyzden akciu na inu radu, a vtedy si vyrobky zakupis za polovicne ceny... pritom si mozes zadarmo poslat vzorky domov... ja len odporucam

kaciatko_7

Krevetka810: asi ti velmi nepomozem, ja mam zmiesany typ pleti a pokozka az tak citlivo nereaguje... som uplne spokojna s biodermou, peeling + sebium mat, z toho kremu som skusala len vzorku pre tu cenu... a prave pre tu cenu ma bioderma odradzuje, videla som aj ohlasy na aa kozmetiku a celkom sa mi pozdava, lenze predtym som si stihla kupit peeling, cistiace mydlo a krem z natura house, je to prirodna talianska kozmetika, ma velky obsah cisto prirodnych latok... ja mam radu ruza, je na vsetky typy pleti, je tam vsak aj rada anti akne na mastnu plet, z tej rady som mala len cistiace mydlo na tvar, mne sa zda ze velmi vysusuje... s radou ruza som velmi spokojna, mala som nevyrovnanu plet, na licach cervene flaky a toto mi pomohlo skutocne a este ma tesi ze toto je do vacsej miery prirodne ako taka bioderma, hoci bioderma je ucinnejsia ale ovela drahsia... natura house ma kazdy tyzden akciu na inu radu, a vtedy si vyrobky zakupis za polovicne ceny... pritom si mozes zadarmo poslat vzorky domov... ja len odporucam

Krevetka810

kaciatko_7:ja som rozmýšľala nad AA kozmetikou-čítala som na ňu len dobré ohlasy:)no uvidíme, z biodermy mam teraz na mastnu pleť ten proti lesku krémik a aj peeling-ten peeling je božský:)kremik tiež dobrý ale je to cenovo pre mňa náročná kozmetika:(mas nejaký typ kozmetiky ktorá by bola menej finančne náročná a zároven mala dobre ohlasy a bola dostupná v lekárňach?:)

kaciatko_7

myslim ze bioderma ma radu na citlivu plet, je tam krem, ktory je urceny na citlivu plet - zmiesanu... no ked ty mas plet mastnu neviem ci by bol vhodny

kaciatko_7

ked mas na pleti cervene cievky, to asi znamena ze tvoja plet je dost citliva, nemusis hladat produkty na ktorych vyslovene pise "na mastnu plet s rozsirenymi cievkami", staci ak budes hladat produkty na mastnu ale zaroven citlivu plet, myslim ze taku najdes skor...

Krevetka810

Pozerala som tam už dávnejšie,lenže je to to isté ako u iných značiek:vždy punuknu ,,to alebo to"....proste bud kozmetiku na pleť so sklonom k začervenaniu alebo na mastnu pleť ale nikde som ešte nevidela že by bola nejaka kozmetika určená na mastnu ale s rozširenými cievkami....chcem sa zbaviť lesku+rozširených porov ale zároven aj začervenania ale pritom nechcem miešať ,,milion" druhov kozmetiky dokopy......v tomto vidim veľky nedostatok:(((

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika pre mastnú a zároveň pleť s rozšírenými cievkami - Fórum - ZDRAVIE.sk