Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako upiect pecivo?

[zruseny12]

ZUZULA ...dnes som prave skusala piect zemle...ale ja puzivam ryzovu muku + obyc.muku...ale mozes ksusit aj z obycajnej muky...
1kg hr.muky
1bal.suseneho drozdia zn. tesca/neobsahuje ecka atd./
2lyzice polievkove obyc.psyllia
vlazna voda
2lyzicky soli s jodom
stipka cukru
zamiesila som ako obycajne...nechala som kysnut 1hod.
po hodine som z cesta urobila male buchticky,ktore som nechala kysnut este 1/2 hodiny
ruru plynovu som dala na plno zohriat
do vyhriatej rury som dala zemle na 10 min.piect
potom som ruru stiahla na minimum a pieckla este tak 40-45min.v polovicke pecenia som potrela slanou vodou...
nejlepsie boli cerstve-este teple,ale nie su zle ani vychladene...

zuzula12

Jancecka, u nas je to trosku komplikovane, lebo pre manzela peciem bezlepkove pecivo ... a deckam by som najradsej piekla doma, maju radi rozne zrna alebo orechove rozteky, bud nasladko alebo naslano ...

Nevie niekto poradit???

jancecka

ahoj zuzula12, ja síce ešte deti nemám :D ale u nás sa osvedčil polotovar :D také chladené bagetky rôznych veľkostí, alebo žemle :D vložíme do trúby a za pár minút máme chrumkavé a teplé pečivo :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.