Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze antikoncepcia zmenit svoje ucinky?

Príspevok v téme: Moze antikoncepcia zmenit svoje ucinky?
opalka

Ahojte, Lindynette 20 beriem 3 roky. Nikdy som s nou nemala problemy,nepribrala som, nemala som nalady a pod.
Posledny pol rok sledujem, ze mam silnejsi menzes, bolstivy a dost casto mam naliate bolestive prsia, prste citim, ze sa nieco zmenilo
Moze to suvisiet s tym, ze sa mne zmenila nejak hladina hormonov a ta HAK uz nepasuje az tak?
Rozmyslala som prejst z nej na Yasminelle alebo YAZ,ale neviem,co sa moze skryvat za tym prechodom na inu HAK, nejake hormonalne vykyvy?

dakujem za odpoved

Sex Godess

Odpoved je, ze ano, mozu sa vyskytnut problemy, ktore predtym neboli. Mne sa to tiez stalo po 4,5 roka uzivania jednej HAK. Tak som presla na inu, s inym hormonalnym zlozenim. Problemy prestali, ale prisli ine, tak uz som to davno vsetko vysadila. Teraz mi je dobre.

opalka

zajtra som objednana na gynekologiu

mam strasne bolesti v prsnikoch, su tazke, napnute a velke
tehotna nie som
nevime, co sa deje, citim sa strasne :(

Mimi888

Ahoj Opalka,

ja som spočiatku používala Harmonette, ktorý mi perfektne sadol. Potom ho prestali vyrábať a ako náhradu mi zaňho predpísali práve Lyndinette 20, ktoré má takmer totožné zloženie. Ale niečo mi na tej HAK vadilo, pretože som začala mať silné migrény, napuchnuté bolestivé prsia.... Tak mi predpísali YAZ, ktorá už je o niečo lepšia, ale migrény pretrvávajú, neviem sa ich už zbaviť a navyše mám zlé výsledky z pečeňových testov. To sú moje skúsenosti s týmito HAK. A počiatku sa zdali ako najlepšie antiky, ale po troch, štyroch mesiacoch začali problémy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze antikoncepcia zmenit svoje ucinky? - Fórum - ZDRAVIE.sk