Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po aktnom pankrease

Príspevok v téme: po aktnom pankrease
pankyreals

xel by som sa opytat ludi co to prekonali ako sa im dari ja som go prekona pred rokom ale bohuzia som sa wratil k alkoholu a bojim sa co bude dalej a ci by my niekto neoho poradit za ako dlho sa my to moze wratit a a sakminy naslednemy obmedzujem to ale stale je prilezitost dietu dodrziavam na 80percent tak prosim poradte mi co mam robit ja wem ze okamzite prestat pit ale to neni jednoduche dakujem som zufali a bojim sa co bude dalej ci uz teras neni neskoro

irmi

Pankyreals...
Ak budeš naďalej piť, o chvíľu (za týždeň, za mesiac..?) dostaneš opäť záchvat akútnej pankreatitídy,ale tentoraz to bude horšie...pôjdeš do nemocky na infúzky a hladovku, a keď sa ti to stane opäť, veľmi pravdepodobne dôjde k nekróze, čiže odumretiu pankreasu a to bude koniec aj pre teba.Každý ďalší záchvat bude horší a bude menší interval medzi jednotlivými pankreatitídami.
Ak nevieš prestať piť,choď na liečenie. Zničíš sa určite,nie že možno!

mate59

musíš si vybrať.Buď svoje zdravie,alebo fľašu.Namiesto alkoholu sa venuj koníčkom,športu alebo iným aktivitám.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.