Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rredpoved pacasia

dobra vila

Pamatam sa, ze tam bola ta kvazi obrazovka s tou zelenou plachtou, alebo cim... a pred tym rozostavane kamery, ak si pozrel do tej kamery z pohladu kameramana, tak si videl normalne mapku, ale ked si sa postavil k plachte, tak si nemal co vidiet, iba kamery, moc miesta tam ani nebolo pre dalsie veci, podla mna oni NEVIDIA to co my... v tej miestnosti sa nakracu pocasie, tv noviny, potom ten Zlaticin program, ma nenapadne ako sa vola atd...

dobra vila

no ved vravim, ja tak viem, ze nie...
Maju to nacvicene, kam ukazovat... to chce kratky trening, ta mapa sa predsa potom nemeni, takze sa nauci ako-tak kam a kedy ukazovat...

AdulQa

ano ja viem ze oni tam maju len zelenu plachtu ale toto ma zaujima presne ci oni to niekde na nejakej orbazovke vidia tak ako my aby vedeli kde maju ukazovat..

asitak

ano maju tam len tu "zelenu plachtu" no pred sebou na monitore presne vidia "maketu"to co ty v TV takze vedia kde ukazovat

dobra vila

Jj, maju zelenu plachtu... Pred 10timi rokmi som bola na dni otvorenych dveri TV Markiza :D a pamatam sa, ked som prechadzala cez tou miestnostou, kde nakrucaju pocasie (to je vlastne tam, kde Tv noviny, iba o par krokov dalej je taky maly plac s tabulou a zelenou plachtou!), takze ano, oni ukazuju na tu zelenu tabulu, ci co to uz bolo a ked pozries cez kameru, tak tam vidis normalne obraz SR, mraciky, slniecko, stupne...ona nic.

lost

Tiez som pocul ze tam maju len zelenu(inu) plachtu :) asi len to maju natrenovane potom, ale ked si vsimnes, nie vzdy ukazuju uplne presne, staci asi aby ukazoval "tym smerom" a ludia uz pochopia, ale mozno sa mozu vidiet LIVE, to by tiez pomohlo, ako si napisala... Ale je to zaujimave, urcite v tom bude nejaky trik :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rredpoved pacasia - Fórum - ZDRAVIE.sk