Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dusenie v spánku

B.

Každý má právo v prípade nejakého problému zvážiť aj duchovné hľadisko. Môže ale nemusí. Ale osobne si myslím, že viera v uzdravenie je 50% úspechu.

B.

A co sa tyka duchovneho hladiska, tak v takych pripadoch ide na sto percent len o nejakeho demona, ktory sa na niekom chce poriadne zabavit. V ziadnom pripade si netreba mysliet, ze ide o nejakeho nebostika, ti sem udajne mozu prist, ale musia mat dovolenie a v ziadnom pripade nemozu strasit inych. Oni vedia na seba vziat podobu hocikoho a potom sa tvaria ako nasa babka alebo dedko. Ziadni dedkovia ani babky nas nestrasia. Ja by som na to neveril, ale ked som videl exorcizmus Emily Rose najma to, ako rozpravala starymi jazykmi, hebrejsky a pod., tak tomu cloveku jednoducho musi verit, ze take nieco mozne je. Ja osobne pred tym mam respekt, preto chodim pravidelne do kostola, na prijimanie, spoved. Nerad by som bojoval s nejakym demonom, resp. aby som mal byt takym niecim posadnuty. Oni sa v podstate na nas len bavia, klamu, nudia sa a tak, hoci na veriacich vela ludi nadava, ale kostolov sa diabli boja, aj svateho prijimania, jednoducho to neznesu a do takeho cloveka nevstupia. Mam aj kopec vlastnych zazitkov, ale nechcem tu o nich pisat, lebo chcem zostat v anonymite, ktoru si vysoko cenim. Len tolko z vlastnej skusenosti. Duchovny svet jestvuje.

B.

Poznam jeden pripad, ktory riesi nieco podobne. Ak by som to mal brat cisto z vecneho hladiska, tak ide o dlhodobe posobenie stresu na cloveka, o velke starosti a pod. Ak prezivate nieco take, tak staci sa len vyhybat stresu, co sa neda, ak uz clovek sedi v rozbehnutom vlaku, myslim, ze na stres pomaha magnezium.

[zruseny3]

to som dakde citala. ale aj to, ze ak ma clovek depresivnejsiu - smutnejsiu naladu, ze nieco - nikto sa moze na neho "nalepit", a tym padom je ako prízivnik a cerpa z cloveka energiu.
Sa mi davnejsie stalo, ze sa ma snazil niekto udusit vankausom v spanku. tak som to spomenula mame a ta mi povedala, ze ci to nebola ta a ta osoba. som len pozerala jak tela na nove vrata. bol to on...

B.

Tak toto podla mna s radiatormi asi nema nic spolocne, ak som spal v izbe sam a dostal som ten "zachvat" skrtenia. A ani si z toho nerobim srandu, ze moze ist o nieco neciste. Moj brat nemohol dlho spat, v noci stale videl nejaku zenu, potom isli za jednym liecitelom a odvtedy maju pokoj. Mam aj kontakt. Aj jedna babka mi povedala, ze duch sa moze snazit lahnut k cloveku, ten necisty, lebo na to, ze by tuna poletovali duchovia zosnulych, tak na to neverim.

[zruseny3]

ahojte. aj mne sa to stava. teraz som bola trochu prechladnuta, tak castejsie. a dokonca sa mi uz parkrat stalo, ze som sa dusila a ja si myslim, ze sa mi to sníva. lenze, nastastie nejak precitnem, vykaslem sa, napijem sa vody a spim dalej. neviem, ci je to iba suchym vzduchom alebo niecim inym. k lekarke ist nechcem. Tej som to uz spominala a odbila ma tym, ze si mam dat na radiator vodu na odparovanie /v zime/.

[zruseny3]

ahojte. aj mne sa to stava. teraz som bola trochu prechladnuta, tak castejsie. a dokonca sa mi uz parkrat stalo, ze som sa dusila a ja si myslim, ze sa mi to sníva. lenze, nastastie nejak precitnem, vykaslem sa, napijem sa vody a spim dalej. neviem, ci je to iba suchym vzduchom alebo niecim inym. k lekarke ist nechcem. Tej som to uz spominala a odbila ma tym, ze si mam dat na radiator vodu na odparovanie /v zime/.

B.

Asi ide o syndróm náhlej smrti.
Ja som trochu poverčivý, mal som niečo podobné, u mňa to bol duch, ktorý sa snažil spať so mnou. Asi si myslel, že som v noci osamelý, tak asi chcel vyskúšať nejakú divnú polohu, ale ja som nechcel, tak sa ma snažil otočiť až tak, že ma škrtil:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dusenie v spánku - Fórum - ZDRAVIE.sk