Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palette zosvetlovač Superblond E20

Príspevok v téme: Palette zosvetlovač Superblond E20
XyX

caute baby, mate niekto skusenost s týmto zosvetlovacom?
www.palette.sk
je to vraj ich najsilnejší zosvetľovací odtieň.
Ja mam aktuálne strednehnede až tmavohnede vlasy + oranžovy melír. Je to dielo jednej "šikovnej kaderníčky"- došla som k nej s tmavohnedými vlasmi, ktore som chcela zosvetliť aspon tak na svetlohnede a odchadzala som flakata s melirom, ktorým mi dala gratis aby to "zachranila", ale kedze nechytil do blond ako mi to slubila, ale do oranžova, tak to ešte viac pohnojila ako zachránila.

Preto som sa rozhodla, že to vyskúšam doma. Chcem si kúpiť, tento zosvetlovač a rátam s tým, že po prvom zosvetlovaní budem ryšaňa, ale už som bola a celkom mi to pristalo, takže OK:)
No o mesiac si chcem vlasy opať zosvetliť, (možno slabším zosvetlovačom) a dufam, že to už bude BLOND.

Tak čo dievčata, aká šanca je že to tak bude?

matijova

ahojte chcem sa opítať,mám svoje ešte nikdy nefarbené vlasy také stredne tmave az do svetla a chcem si ich zosvetliť COLOR SHAMPOO
320 Zosvetľovač a neviem či je to dobrý napad ,,chcem byť blondinka :) máte nieke rady ? :D pomohli by mi Ďakujem..

Saška

čawte baby...chodim na zosvetlovanie ku kaderničke s čiernej na blond chcem isť...už som bola 3x a som taka bledohneda...a uuž ma to nebavi tam utracat tolke peniaze...čo by sa stalo keby si šlahnem na hlavu zosvetlovače ? a farbu ? zničene vlasy mi nevadia...mam silne vlasy cize po case ich zregenerujem len nech som už blond...lebo fakt ma to už nebavi čakať...

Gulik

Ahoj. Ja som tento zosvetlovac skusala, a nielen tento. Moje vlastne vlasy su taky spinavy blond, proste taka nevyrazna mysacia farba, ktoru by malo bez problemov zosvetlit. Kazdy zosvetlovac aj blond farba mi chytili do zlta. Dala som si na tu zltu Loreal casting - neviem cislo, ale je to pieskova blond (tie nove odtiene) a mam perfektny blond odtien. Takze po vsetkych mojich skusenostiach s blond farbami to uz robim takto. Kupim zosvetlovac a na to dam potom ten loral - vysledok je super.

Ikuš

poznám :)
u mňa to ale nebola oranžový melír ale žltý :D a tak odvtedy som si kaderníčkou sama :D
len si dávaj pozor,lebo jednej známej chytil zosvetlovač na hnedé farbené vlasy na zeleno.myslím,že nie tento,ale ja by som na tvojom mieste skúsila niečo jemnejšie..skvor nejakú takú špinavo-blond a až po nej by som skúsila takú blondavu,lebo je velmi velká šanca,že ostaneš žltohlavá :) vela sťastia a daj vediet ako si dopadla :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Palette zosvetlovač Superblond E20 - Fórum - ZDRAVIE.sk