Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj u vás to s menštruáciou bolo tak ?

Príspevok v téme: Aj u vás to s menštruáciou bolo tak ?
malalarva

Kramy som dostala ako 12 rocna a prvy rok a pol bol strašny nevedela som ako často si mam vložku menit vždy mi pretiekla samé trapasy . raz som mala dokonca zapal ale nesla som s tym ku gynekologovi a po case sa to upokojilo. Všetky nohavičky som mala krvave a niekedy som aj týžden nosila jedny gate ked sa mi nechcelo všetky okrámovane prať. Teraz som už v pohode. Aj u vás to také bolo ?podelte sa s nami :)

siamej

jezis, ono ta hovadina ma aj www stranku :DDDD
-odkaz odstránený-

najviac sa mi paci bod- harmonizuju cakry :DDD

kristepane, sa docikam asi :DD

a hlavne by ma zaujimalo ako si ju aplikuje muz, ked im ma teda "pomahat na prostatu" :DDD

siamej

haha :D dobre vravis annnn.
isto sa menzes nejako zmeni od niecoho co si bude zena davat medzi nohy.akoby to bolo riadene odtial. kravina donebavolajuca.
navyse, dievca ma normalne menzes, naco si ho ma "liecit"...a este vlozkami... nechapem ako jedna dospela zena moze tomuto uverit.

za8icka

v pohode, kazka to mala na zaciatku tak ze nevedela odhadnut co a ako. Zo zaciatku je to ako na horskej drahe a nikdy nevies co a ako. Postupom casu sa ti to upravi a bude to v pohode.

annnn

fuuu dosť čudná téma, ale ked ťa to tak veľmi zaujíma rada prispejem.... ja som dostala v 14-tich a zozačiatku som mávala slabé, takže žiadne problémy, ale potom som mala dosť silné (asi pol roka) a vtedy sa mi raz stalo, že som vonku pretiekla, ale mala som tmavé rifle tak to zdialky vidieť nebolo (našťastie) a minule som dostala v škole cez hodinu, ale nepretiekla som iba gaťky boli trochu zabrblané :D :D inak zatiaľ chválabohu žiadne trapasy :D

siamej

prepac ale teraz mas 14 ze tu toto rozoberas?? :)) dost nechutna tema... pisat si o tom ktora kolko gatiek zakrvavila kym sa naucila odhadnut spravnu vlozku :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.