tuctove, viem... ale koho sa opytam ak nie vas?

Príspevok v téme: tuctove, viem... ale koho sa opytam ak nie vas?
bizonka

dobry den vsetkym. moj problem spociva v tom, ze chcem schudnut. kto cita dalej aj po tejto vete, tak tym dakujem. to sa mi podarilo minule leto.ale tak som odisla na vysku a vsetko sa vratilo s5, vaha isla o 8 kil hore.depta ma to, casto vecer placem kvoli tomu,ako vyzeram,kazdy v okoli mi vravi ze som pribrala,nechodim von lebo sa za seba hanbim,nedokazem si obliect pekne tricko,lebo mam pocit ze si to ani nezasluzim ked sa na seba pozriem.zrkadlam sa vyhybam,nechodim ani nakupovat, ani na disco,nikam.odmietam ist s priatelom na plavaren a kupko, on to nechape.priatel je sportovec,vyzera krasne. a ja sa mu chcem rovnat.nie som pre nho dost dobra,dost pekna,ani dost mudra a uz vobec ne dost chuda.trochu ma namotal na sport ale co z toho ked vela jem,zahanam tym depresie a prazdnotu.nvm sa donutit nezrat.nvm co so sebou.obcas rozmyslam nad psychologickou poradnou,ale bojim sa ze ma tam vysmeju.nic ma netesi, som stale smutna a negativna a najhorsie je ze si to uvedomujem a nvm co s tym.pozitivne myslenie mi vobec nic nevravi

janka24

Bizonka...tvoj hlavný problem je,že sa tým až príliš zaoberaš.Máš pocit,že nikdy neschudneš a preto sa ani nesnažiš, alebo teda neodvažiš íst von. Napríklad skús teraz kašlat na to ako vyzeraš.Povedz si ,že dni idu rýchlo,teraz ta ludia vidia takuto,ale o polroka možeš byt chudšia a o rok zase viac....Chcem tým povedat,aby už TERAZ si sa odvažila íst von- s priatelom do posilovne.Si zaplavat-to ti pomože a nemyslí na jedlo stále.Zamestnavaj sa hlavne činnostami vonku ,teraz je leto a tak budeš mat menej času mysliet na jedlo.Ver mi, pretože ja som mala taký problem v puberte a na strednej-proste iba škola a učenie a myslenie na jedlo a teraz, ked pracujem a robim kopu veci, tak nemam čas mysliet na jedlo v kuse.Jem, ked som hladna... a doležite je,aby si sama začala verit tomu,že si pekná a chuda.Hovor si to každy den aj ked to teraz nie je pravda-teda aspon podla teba,ale nič za to nedaš ak ráno vstaneš a celý den si to budeš opakovat. Nakoniec tomu sama uveríš aj telo tomu uveri.Ja som skoro vždy važila pri vyške 170 nad 60-65...po škole som začala vážit 58 a teraz mám 55...Neklesaj na duchu a nevrav si,že to nezaberie...ak to naozaj chceš .Hlavne TY s tým musíš niečo spravit.Želám ti vela SILY!!!