Hystericky manzel

Príspevok v téme: Hystericky manzel
sestricka123

Neviem ci ma niekto z vas skusenost s hysterickym muzom, ale moja sestra zial ano. trapi sa s nim uz par rokov. teraz som nasla na nete vyborny clanok na tuto temu, sice realie su ine, ale profil partnera akoby z oka vypadol mojmu svagrovi. kto ma zaujem nech si precita, je to udajne skutocny pribeh a velmi zaujimavo napisany: liek.beautywoman.sk

sestricka123

ohovaranie by bolo, keby som povedala jeho alebo sestrino meno. a sestre to vadi velmi, len ma male deti a kvoli nim to vsetko trpi. nechapem, preco hned utocis a myslis si, ze je to ohovaranie. napisala som to kvoli tomu clanku, lebo je to tam zaujimavo napisane a kadekto sa z toho moze poucit. a dat si pozor, ak este nie je po svadbe. preco vidis za kazdym prejavom len nieco zle, iba zly umysel? ved to bolo - ten moj prispevok - tu uvedeny hlavne kvoli pouceniu.

sestricka123

ano, clovek si vzdy mysli, ze hysterici robia okolo seba vietor, ale ako je aj v tom clanku napisane, su medzi nami aj taki uplakani, bolestinski, co stale chcu len aby ich ludia lutovali. a ti su mozno najhorsi, lebo doma su vzdy ini nez akych ich vidi ich okolie. aj my sme svagra najskor pokladali za velkeho dobraciska. az neskor ukazal, co sa v nom naozaj skryva.