som naliata vodou...ako na odvodnenie?

Príspevok v téme: som naliata vodou...ako na odvodnenie?
janicca

mám 20 rokov a telo mam naliate vodou,hlavne nohy a brucho..doktorka mi nijako neporadila...a vsetci okolo sa cuduju ze co som tak pribrala..niekedy je to celkom dobre ale vacsinu dni v mesiaci je to hrozne,pozoorvala som sa a ziaden suvis medzi menstruaciou a naliatim som nenasla..som uz zufala:(

vela živočisnej potravy nejem a nesolim uz asi 5 rokov...poradte niečo aby som sa odvodnila?mate niekto podobny problem?

janicca

ladviny mam v poriadku..cely zivot pijem iba cistu vodu z vodovodu,odstátu...2litre denne...a srdce je fajn,len mam trochu nizky tlak...inak mam vsetko v poriadku,som aj darca krvi,len toto ma trapi:/ najlepsie je na tom ze lekari vysetruju vysetruju ale poradit nevedia...prestante solit a pite cistu vodu...nesolim a vodu pijem:/

A-Z

A je to iste zadrzivanie vody? Edemy, cize opuchy moze sposobovat problem so srdcom alebo ladvinami. Najprv tieto treba vylucit. Pripadne problem s lymfatickym systemom.
No a na opuchy netreba setrit prijmom tekutin, prave naopak, cca 3l denne najma cistej vody. Ak mineralky, tak nizkosodikove. Mierne diureticke ucinky ma zeleny caj, bylinkove ako napr. breza a pupava, z potravin spargla, uhorky, jahody.

muc

v prvom rade treba zistit dovod zadrzovania vody v organizme, az potom pristupit k odvodnovaniu. experimentovanim si mozes velmi ublizit. rozvrat acidobazickej rovnovahy je zivot ohrozujuci stav