čo by ste robili na mojom mieste?

Príspevok v téme: čo by ste robili na mojom mieste?
Faktneviem

čo by ste robili na mojom mieste,keby ste milovali svoje dievca nadovsetko,a keby aj ono milovalo vas a nechcelo vas stratit.Ale ona si chce letne prazdniny,uzivat,kurvit sa,proste uzivat si to ako sa to v tejto dobe zvykne so vsetkym co ktomu patri, ALE chce byt aj so mnou. Ja jej verim,ze to co chce robit,je cisto v rovine fyzickej a alkoholicky podmienenej,ale aj tak ma to rani,lebo ja by som nikdy toto nerobil.Ja chcem na leto pauzu,aby som nevedel co robi aby si uzivala,zalezi mi na jej stasti a ak je toto pre nu stastie,tak ja si to zelam tiez a nechcem jej to zakazovat,ale proste nedokazem byt popritom prinej. Chcem jej dat pauzu,ale ona pauzu nechce,chce byt so mnou ale nechce byt proste,ze ide na dovolenku ,festak a musi sa strazit aby sa nieco nestalo. Ale bojim sa,ze ked jej dam pauzu,tak potom ked ta pauza,v septembri skonci,tak citovo ochladnem,bude ja alebo ona,teda ze sa to este viac poje...e . Co mam robit? ja viem,ze uz len to,ze som s nou vam asi nedava zmysel a som za KKta ale,ja ju lubim a preto chcem pre nu to naj.

B.

Buď akceptuješ tzv. otvorený vzťah alebo nie. Nič viac. Je to dosť riziko, ak by sa mi žena mala kurviť, ale možno by som chytil syfilis a umrel slávny ako V.I.L.

usiko

ludia, beriete to iba z jeho pohladu, pozrite sa na to aj z objektivnejsej perspektivy.....

...co ak je Faktneviem iba prehnane ziarlivy a vsetku pokusy jeho priatelky o zabavu berie ako kurvenie sa? Co ak sa chce ona iba bavit s kamaratkami a kamaratmi , bez toho, aby s niekym spala a bozkavala sa? Co ak Faktneviem to berie takto ziarlivo a pravde je uplne inde? neuvazovali ste nad tym?

...mozno je prave on ten, ktory na nu bezdovodne ziarli a ona ho pritom fakt lubi ale nechce prist kvoli vztahu o priatelov, pretoze ona chape, ze to, ze je niekto vo vytahu neznamena prerusit vstky vazby s povodnymi kamaratmi a praitelmi.....co ak sa ona snazi o zdravy vztah a on o privlastnovanie?

lost

whee_ee

nevidel som tvoj prispevok medzi tymi mojmi > nejak som dlho pisal :D
ale suhlasim s tebou :)

(to len tak, neviem ci som nevyznel blbo, nemyslel som konkretne na nikoho s tym odsudzovanim a podobne, len tak) :)

whee_ee

ale aj tak si myslím, že to nie je od nej fér.. do vzťahu by mali ísť ľudia, ktorí sa na to cítia... ale to je čisto môj osobný názor, ja fakt nie som v jej koži, neviem ako to všetko myslí atď, len vyjadrujem názor.. takže nech sa nikto nehnevá :))))

whee_ee

lost, veď vravím, že ľudia sú rôzni, a neodsudzujem, lebo neviem aké to je byť v ich koži... len tvrdím, že ja osobne by som to nedokázala a neviem si predstaviť, že by to robil môj priateľ :D ... nech si každý robí čo chce, pokiaľ to ten druhý vo vzťahu dokáže akceptovať a žiť s tým.. :)))

faktneviem, drž sa.

ahoj123

ja na tvojom mieste okamzite ukoncim taky vztah....ked svojho priatela milujem a chcem byt s nim,tak leto neleto, chcem si uzivat len a len s nim,ved vtedy maju mladí najviac casu byt spolu,uzit si,chodit po vyletoch a tak....a ani by ma nenapadlo mysliet na ineho a kurv...it sa ....take dievca nieje na vztah...

lost

Podla mna to cele zalezi na urovni promiskuity daneho cloveka.

Niekto ma limit "jeden na cely zivot" a niketo nema problem hodit grupak so 100 ludmi kazdy vikend a nic ho netrapi, nezerie, je s tym absolutne OK a ked odidu potom sa obrati k partnerovy ze "milujem ta" atd atd..

Neda sa povedat ze nieco je na tom "zle", respektive zatracovat kohokolek z danych skupin, pretoze je to len ich zivot atd atd.. Je len odlisny od "nasho" :)

Je to nieco ako vegetarian a masozravec, kazdy ma iny "limit", alebo ten kto preferuje kupovat maso z obchodu a ten kto len chova na dvore, ktovie co je "spravne" a co nie :D
- jedine co sa da urobit je, netahat to co nam nechuti do nasho zivota.
nechuti mi spenat? tak ho nebudem jest.
nechuti mi promiskuita? tak ju nebudem praktizovat a ani milovat niekoho kto ju praktizuje, ak mi to prekracuje moje hranice..

cele je to cim dalej tym viac komplikovane :D

whee_ee

neviem si to predstaviť. ja by som to nedokázala. ale tak ľudia sú rôzni. ak to dokážeš akceptovať, ok.

lost, tak toto už je sila. ja by som sa zbláznila asi :D

mám pomaly 19, viac ako tri roky jedného priateľa (prvý vážny vzťah) - aj keď bolo veľmi veľmi zlé obdobie :((( ale vôbec nemám pocit, že by som o niečo prichádzala, že by som márnila mladosť ... asi som staromódna :D:D:D