som nedostatocne tolerantna voci partnerovi?

Príspevok v téme: som nedostatocne tolerantna voci partnerovi?
2kvietok7

mam uzasny vztah,milujuceho priatela s ktorym by sme si casom chceli zalozit rodinu.velmi mi na nom zalezi,len sa obcas citim byt v jeho zivote akosi navyse.priatel ma velmi specificke hobby,ktore sa da robit len pocas pekneho pocasia.prave vtedy,ked by som s nim bola rada aj ja.isla sa prejst,venovala sa spolocnym cinnostiam,no je to zlozite tak,aby som neobmedzovala jeho a pritom stale necakala,kedy sa mi on ozve..je mi z toho velmi smutno,ked vidim ine pariky ako sa vonku korculuju a ja cakam.uz som mu to povedala,on mi na isty cas zalepil oci tym,ze pojdeme.zobral ma na druhy den von a zas sa to opakovalo..poradte mi,co mam robit,ak ste mali niekedy v minulosti podobny problem..dakujem :)

irmi

Kvietok, ty si strašne zmanipulovaná!!! čo to nevidíš? Čokoľvek urobíš, bude to zle!
Keby tvoj priateľ od teba chcel, aby si chodila po mihalniciach a odrážala sa ušami, urobíš to? Ale pozor, nie stále, len vtedy, keď si to on bude priať. A kedy si to praje, na to musíš prísť sama....Panebože!
Zaujímalo by ma, či aj tvoj priateľ sa takto trápi tým, či robí presne to, čo tebe vyhovuje. Ale podľa toho, čo píšeš, on beží dopredu úplne bez ohľadu na teba a tebe dovolí ísť s ním, ale nechytí ťa za ruku, nepomôže ti, neprispôsobí svoje tempo...čo už je toto za vzťah.
Aj ten tvoj výlet s bratrancom je typický príklad. Takže on to nakoniec postavil tak, že na vine si ty? ja zíram. On zabudne! na rande, ty si spravíš bez slovka výčitiek náhradný program a TY si tá zlá? Predstav si to naopak, že by si ty zabudla...čo by asi robil a ako by ti to vyčítal.
Občas sa pozri, keby sa vám úlohy obrátili, ako by to vyzeralo.

2kvietok7

..:).. pokial prezivas nieco podobne,tak by som sa s tebou rada aj porozpravala..lebo som v koncoch a viem o tom..si na azete?

dnes sme mali asi dvojhodinovy rozhovor s priatelom..rano sme sa dohodli,ze o stvrtej pojdeme vonku..on zabudol..a ja som myslela,ze ak ma nieco na praci,tak som ho neotravovala..aj ked som potrebovala na cerstvy vzduch..a tak som sa zbalila a isla na korcule s bratrancom z druheho kolena a on si mysli,ze som to urobila z trucu..snazila som sa mu to vysvetlit,ale myslim si,ze to nepochopil..velmi som preto plakala..velmi ma to trapi..a uz asi radsej nikdy nepojdem vonku ako by som ho mala takto sklamat..uznal si,ze je na vine,ze sa mi mal ozvat a ze zabudol..ale ja to nedokazem pochopit,ako je mozne,ze mi tvrdi,ze sa cely den nudil..a ze na mna zabudol..ved ja ked sa nudim,tak stale na neho myslim...prezvanam mu..a isto by som nezabudla,keby som mu slubila,ze s nim niekam pojdem :( je mi z toho velmi smutno..velmi...:´(( a mrzi ma to coraz viac,lebo kazdym jednym stratenym dnom bez neho..sa blizi moj odchod..velmi ma to trapi..kde robim chybu??ked nechcem ho stale otravovat,kde si..co robis..nechcem byt ako jeho tien a na kazdom kroku mu volat..ale dnes mi dal pocitit,ze to tak asi mam robit..len ked ja sa toho bojim..aby sa necitil byt kontrolovany a radsej ma nenechal.. :(

2kvietok7

anjelik ano..jednoznacne..ja mozno aj tak trosku ziarlim..mala som dopravnu nehodu a prisla som o auto..a teraz som tak trochu odkazana prave nanho..necham tomu proste volny priebeh..nechcem ho ani obmedzovat..ani do nicoho nutit.. :) hlavne musim v stredu a pondelok urobit skusku..cez vikend ist von..lebo 18 na mesiac odidem prec a vratim sa az na narodeniny..

WSJGJFGFHGF

ak ti mozem este pomoct tak zmen svoje premyslanie,vrat sa ku knihe a znava si ju precitaj,pisu tam ze neznamena ze ked si tuto knihu precitate tak sa zmeni cely vas zivot k lepsiemu,musime na tom pracovat cely zivot.

doubledog

preco nas klames?

nemas uzasny vztah, inak by si sem nepisala.

ale kedze asi patris k submisivnym zenam, casom si zvyknes, ze na teba kasle a ma radsej fotenie.

anjelik9

ved to tak striedajte raz pôjdete dakde spolu a potom zase pôjde len on sam abo by si aj ty mohla skusit jeho koníček teda ak to neni niečo čo by si robiť nemohla abo by ta nebavilo boli by ste spolu a on mohol hrat chytruckeho vsetko ti vysvetlit a ukazovat a tak =)