Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

dominika1507

ze maslo, olej,pivo...vacia blbosti som este fakt nepocula...chces sa opalit alebo schytat rakovinu? baby ak sa chcete zdravo a pekne opalit...treba papat betakaroten a ovocie a zeleninu ktora ho obsahuje, pit vela vody,po kazdom opalovani sa natriet cela kremom aby bola koza hydratovana- opalenie vydrzi dlhsie...a takisto pouzivat krem s OF kludne aj 30 a viac...faktor nie je o tom ze sa neopalite ale vydrzite dlhsie na slnku bez toho aby ste sa spalili cize v konecnom dosledku sa viac opalite, su kremy ktore podporuju zhnednutie a zaroven chrania takze to je to spravne...hodinka denne staci uplne...menej je niekedy viac

amalka12

pred letom a počas leta pijem rakytníkový olej, obsahuje beta karotén... a je zdravý. mám pocit, že nedostávam jarné vyrážky ako alergiu na prvé slnko odkedy ho používam

amalka12

odporúčam Buriti olej. je oranzovej farby a koža je hned hnedá... pôsobí ako rýchly samoopalovák.
okrem toho ma sfp 8 takže pokožku aj chráni a zároven dovolí pekne sa opáliť. po opaleni pokozku osetruje a ked je opalena, jej hnedu farbu este zvyrazni. super vecicka.

eva147

Co najrychlejsie sa opalit = co najrychlejsie ziskat staru kožu alebo aspon rakovinu kože.
Pekne sa da opalit iba postupne a decentne. Hneda koza uz nie je v mode. Modelky v plavkach su natrete hnedymi alebo samoopalovacimi kremami, kvantum plaviek sa foti v zime.
Natieraj sa faktormi, nos velke a dobre okuliare a jedz mrkvu, cucoriedky, pi vodu. Dobre ale jemne sa osprchuj a kožu hydratuj a hydratuj.

opalovanie

roztopené maslo natrieť rovnomerne na miesta kde sa nemôzete opálit, ale neskúšala by som to niekde na dovolenke alebo na kupalisku lebo to po niekolkych hodinách zapacha :-)

Odpovedam549

V prvom rade si treba čo-to o opaľovaní naštudovať, až potom experimentovať. UV žiarenie je bez ochrany pokožky naozaj veľmi nebezpečné, i keď sa poškodenie pokožky neprejaví hneď, môže sa dostaviť po rokoch a to už budete mať hlavu v smútku :/ Pekne je to vysvetlené tu: jdem.cz

nikkibaby

Cawes,tak ja som si dala tiež do rozprasovaca vodu,ale s troškou oleja a poviem,že to je najlepsia vec na pekne opalenie...No a to som sedela iba na balkóne

Noemi44

ja sa najrýchlejšie opálim na kúpalisku..mne sa tiež nechce len tak cez tie horučavy niekde ležat na deke ale pri vode to je zakaždým lepšie a vydržím tam aj celý den

Kolomaž

Lebo ja mám taktiež problém si opáliť nohy, brucho mi pekne chytá...ale nohy...stehná...ako kby som ani na slnku nebola...a to nie som uplne bledá, s pehami a ryšavými vlasmi....mám popolave vlasy...špinava blond alebo ako sa to nazýva....tvár mám pekne hnedu..ruky tiež ..ale nie tak ako tvár...no a pokožka ako tako mám bledu...na tele..ale málokedy sa spalim...ale tiž nie som pekne hneda....

Textová Inzercia

DOPRAJTE SI ČAS LEN PRE SEBA...

... NAVŠTÍVTE HOTEL PARTIZÁN - MIESTO KRÁSY A RELAXU

Chráňte svoju pečeň pomocou prírody!

Užívajte Hepafar – čisto prírodný produkt z výťažkov z artičoky. Kliknite sem a zistite viac o účinkoch Hepafaru.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.