FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Ako sa rychlejsie a pekne opalit?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    diivče06.06.10 18:22??.??.23.107

nepoznate niejaky trik na opalovanie, aby som tam nemusela byt hodiny a pod. ? napr., ak by som nieco jedavala (vitamin abo co), tak by to nepomohlo ? :) ...piiste :D

• amalka1216.07.14 15:01??.??.158.196

pred letom a počas leta pijem rakytníkový olej, obsahuje beta karotén... a je zdravý. mám pocit, že nedostávam jarné vyrážky ako alergiu na prvé slnko odkedy ho používam

• amalka1216.07.14 14:59??.??.158.196

odporúčam Buriti olej. je oranzovej farby a koža je hned hnedá... pôsobí ako rýchly samoopalovák.

okrem toho ma sfp 8 takže pokožku aj chráni a zároven dovolí pekne sa opáliť. po opaleni pokozku osetruje a ked je opalena, jej hnedu farbu este zvyrazni. super vecicka.

• eva14714.07.14 10:36??.??.170.34

Co najrychlejsie sa opalit = co najrychlejsie ziskat staru kožu alebo aspon rakovinu kože.

Pekne sa da opalit iba postupne a decentne. Hneda koza uz nie je v mode. Modelky v plavkach su natrete hnedymi alebo samoopalovacimi kremami, kvantum plaviek sa foti v zime.

Natieraj sa faktormi, nos velke a dobre okuliare a jedz mrkvu, cucoriedky, pi vodu. Dobre ale jemne sa osprchuj a kožu hydratuj a hydratuj.

• opalovanie14.07.14 10:12??.??.192.25

roztopené maslo natrieť rovnomerne na miesta kde sa nemôzete opálit, ale neskúšala by som to niekde na dovolenke alebo na kupalisku lebo to po niekolkych hodinách zapacha :-)

• Odpovedam54911.06.14 21:18??.??.82.3

V prvom rade si treba čo-to o opaľovaní naštudovať, až potom experimentovať. UV žiarenie je bez ochrany pokožky naozaj veľmi nebezpečné, i keď sa poškodenie pokožky neprejaví hneď, môže sa dostaviť po rokoch a to už budete mať hlavu v smútku :/ Pekne je to vysvetlené tu: jdem.cz

• nikkibaby10.06.14 22:40??.??.235.183

Cawes,tak ja som si dala tiež do rozprasovaca vodu,ale s troškou oleja a poviem,že to je najlepsia vec na pekne opalenie...No a to som sedela iba na balkóne

• Noemi4416.08.13 18:22??.??.220.34

ja sa najrýchlejšie opálim na kúpalisku..mne sa tiež nechce len tak cez tie horučavy niekde ležat na deke ale pri vode to je zakaždým lepšie a vydržím tam aj celý den

• Kolomaž16.08.13 16:31??.??.132.21

Lebo ja mám taktiež problém si opáliť nohy, brucho mi pekne chytá...ale nohy...stehná...ako kby som ani na slnku nebola...a to nie som uplne bledá, s pehami a ryšavými vlasmi....mám popolave vlasy...špinava blond alebo ako sa to nazýva....tvár mám pekne hnedu..ruky tiež ..ale nie tak ako tvár...no a pokožka ako tako mám bledu...na tele..ale málokedy sa spalim...ale tiž nie som pekne hneda....

• Kolomaž16.08.13 16:27??.??.132.21

A aké pivo?? je to jedno?? myslím, či svetlé, alebo tmavé... a nenarobí to práveže fľaky???

• n1ls29.07.13 20:10??.??.176.13

Baby dosť zaberá aj ten olej ale podla mňa je lepšie na seba striekať pivo. Zaberá to mam to vyskúšané tiež mám problémy sa opáliť a hlavne nohy. Ako som začala s týmto tak sa konečne opálim a navyše hneď pekne do hneda :)

• o.m.g♥27.07.13 21:09??.??.22.74

Sasena suhlasim aj ja sa opalujem jedlim olejom a obcas sa postriekam vodov pre mna najlepsie ma chyti a pekne hnedo :)

• Sašena 27.07.13 21:02??.??.249.205

Slečny,pekny den odporúčam z vlastných skúseností počas opaľovania natriet sa kuchynským olejom ako bolo powedané alebo dalšia možnosť , striekat sa čistou vodou nepouživajte žiadne faktory ,najlepšie voda alebo olej prajem pekný zvyšok dňa :)

• ^^11.07.13 09:41??.??.33.89

Chceš sa rychlo opáliť? Natri sa s naftou...to sa opáliš behom 5 minút :D

• avinka2720.06.13 16:37??.??.224.24

ahojte kocky ,chcem sa opytat ,takze ako je to s tym rozprasovacom s vodou ? ked sa budem striekat s vodou, rychlejsie sa opalim ? ??takze natret sa opalovacim kremom a potom sa sem tam striekat vodou ??? ci ako je to ,prosim odpovede :) papa

• lenke@194208.06.13 16:38??.??.22.74

kto sa nevie opalovat a kto je bieli ako jogurt nech sa neopaluje aj tak ju chyti do cervene a nie do hneda

• domii_123.08.12 19:41??.??.161.221

natri sa indulonou :DD lacne a učinne

• len ja23.08.12 14:04??.??.142.228

ja sa najrychlejšié opalím ked sa natriem zo slaninu a potom si lahnem na deku :)

• 5546414.07.11 19:37??.??.193.138

No,ja vám odporučam olivový olej.Ten určite zaberie.A ked má niekto velmi bielu pokožku,a nevie sa opálit nedávajde si na seba opalovacie krémy 30tku a ani 20tku.Uplne postačí na naše slnko 10.Solárko by som velmi neodporucala v lete.to vám radím.radsej trocha pockajte a zachvílu sa dobre opálite :)

• orina14.07.11 13:20??.??.70.62

Chcela by som sa spýtať existuju aj opalovacie kreemy alebo oleje ktore obsahujuu bronzer a opaalenie by malo byt tmavśie rýchlejšie a dlhšie vydržat neviete či fungujuu alebo su to len vyhodené peniaze

• pomaha-14.07.11 11:29??.??.119.180

ak si beriete doplnky BETA KAROTEN/Ppokozka je pripravena na opalovanie-nespalite sa tak a ma krasnu brondzovu farbu/...ale aj tak sa opalovat musime opatrne dnesnej dobe-lebo slnko je vo velkej miere skodlive a v urcitu hodinu JE SKODLIVE...

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch