Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

opalovanie

roztopené maslo natrieť rovnomerne na miesta kde sa nemôzete opálit, ale neskúšala by som to niekde na dovolenke alebo na kupalisku lebo to po niekolkych hodinách zapacha :-)

Odpovedam549

V prvom rade si treba čo-to o opaľovaní naštudovať, až potom experimentovať. UV žiarenie je bez ochrany pokožky naozaj veľmi nebezpečné, i keď sa poškodenie pokožky neprejaví hneď, môže sa dostaviť po rokoch a to už budete mať hlavu v smútku :/ Pekne je to vysvetlené tu: jdem.cz

nikkibaby

Cawes,tak ja som si dala tiež do rozprasovaca vodu,ale s troškou oleja a poviem,že to je najlepsia vec na pekne opalenie...No a to som sedela iba na balkóne

Noemi44

ja sa najrýchlejšie opálim na kúpalisku..mne sa tiež nechce len tak cez tie horučavy niekde ležat na deke ale pri vode to je zakaždým lepšie a vydržím tam aj celý den

Kolomaž

Lebo ja mám taktiež problém si opáliť nohy, brucho mi pekne chytá...ale nohy...stehná...ako kby som ani na slnku nebola...a to nie som uplne bledá, s pehami a ryšavými vlasmi....mám popolave vlasy...špinava blond alebo ako sa to nazýva....tvár mám pekne hnedu..ruky tiež ..ale nie tak ako tvár...no a pokožka ako tako mám bledu...na tele..ale málokedy sa spalim...ale tiž nie som pekne hneda....

n1ls

Baby dosť zaberá aj ten olej ale podla mňa je lepšie na seba striekať pivo. Zaberá to mam to vyskúšané tiež mám problémy sa opáliť a hlavne nohy. Ako som začala s týmto tak sa konečne opálim a navyše hneď pekne do hneda :)

o.m.g♥

Sasena suhlasim aj ja sa opalujem jedlim olejom a obcas sa postriekam vodov pre mna najlepsie ma chyti a pekne hnedo :)

Sašena

Slečny,pekny den odporúčam z vlastných skúseností počas opaľovania natriet sa kuchynským olejom ako bolo powedané alebo dalšia možnosť , striekat sa čistou vodou nepouživajte žiadne faktory ,najlepšie voda alebo olej prajem pekný zvyšok dňa :)