Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

n1ls

Baby dosť zaberá aj ten olej ale podla mňa je lepšie na seba striekať pivo. Zaberá to mam to vyskúšané tiež mám problémy sa opáliť a hlavne nohy. Ako som začala s týmto tak sa konečne opálim a navyše hneď pekne do hneda :)

o.m.g♥

Sasena suhlasim aj ja sa opalujem jedlim olejom a obcas sa postriekam vodov pre mna najlepsie ma chyti a pekne hnedo :)

Sašena

Slečny,pekny den odporúčam z vlastných skúseností počas opaľovania natriet sa kuchynským olejom ako bolo powedané alebo dalšia možnosť , striekat sa čistou vodou nepouživajte žiadne faktory ,najlepšie voda alebo olej prajem pekný zvyšok dňa :)

avinka27

ahojte kocky ,chcem sa opytat ,takze ako je to s tym rozprasovacom s vodou ? ked sa budem striekat s vodou, rychlejsie sa opalim ? ??takze natret sa opalovacim kremom a potom sa sem tam striekat vodou ??? ci ako je to ,prosim odpovede :) papa

55464

No,ja vám odporučam olivový olej.Ten určite zaberie.A ked má niekto velmi bielu pokožku,a nevie sa opálit nedávajde si na seba opalovacie krémy 30tku a ani 20tku.Uplne postačí na naše slnko 10.Solárko by som velmi neodporucala v lete.to vám radím.radsej trocha pockajte a zachvílu sa dobre opálite :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa rychlejsie a pekne opalit? - Fórum - ZDRAVIE.sk