spálená

Príspevok v téme: spálená
ja lama ah

dneska som si povedala, ze sa idem trochu ohriat na slnko len v kratasoch a v tricku na ramienka..ale akosi som stratila pojem o case, mierne som zadrmiala a som cela splanea.teda len stehna a v oblasti ramien a dekoltu..natrela som si to telovym mliekom, kedze nic ine vhodnejsie na to nemam ..len ma trapi jedna vec, som dost bledej pleti a tak to dost vidno, no a mam trochu strach, ze ked pojdem v lete na kupalisko v plavkach ci to bude este tak moc vidno, alebo to zmizne, lebo vyzerea to fakt divne pretoze som mala tricko a tam mam na ramenach teraz take siroke biele pasy plzus este vo vystrihu..a myslite ze do zajtra to trosku pomizne? lebo nerada by som isla v tricku s cervenym vystrihom niekde po meste..propsim poradte, zmizne mi to trochu po case?

vevericka

teraz by ta ani nemalo trapit, ci ti to bude vidno alebo nie..ale ci mas kozu velmi spalenu(teda ci ta na dotyk boli a mas to citlive) ak hej natri to octom, po chvili prestane pachnut a nebude ta pokozka tak palit..ani sa velmi nezosupes

esty

keď sa budeš mierniť na slnku tak sa postupne opáliš do hneda. a ked ta dnes tak spálilo, je možné, že sa začneš lúpať.

[zruseny12]

...urcite ti to hned nezmizme...a ak mas bledu pokozku-kup si BETA KAROTEN /v lekarni/bude ta lepsie opalovat...alebo jec viac mrkvy-lepsia je varena...

ja lama ah

0vecka: to nie, ale aspon do rpazdnin, bo chcem ist aj na kupalisko a ak to bude stale take vyrazne, tak v plavkach budem ako debil vyzerat.. :(