priatel nema orgazmus

Príspevok v téme: priatel nema orgazmus
pomoooc

ahojte. mam priatela vsetko je super, rozumieme si, ale mame jeden problem. priatel dosahuje orgazmus. sme spolu uz niekolko mesiacov a este nikdy ho pri mne nedosiahol. nedokaze ho pri mne dosiahnut ani ked si to robi sam. tvrdi, ze inokedy s tym nema problem, no myslim si, ze klame. stretli ste sa uz niekedy s tym, ze chlap nemoze dosiahnut orgazmus vobec? dakujem

alsaia

aniii to co pises mi pripomina moj terajsi vztah...vobec ma to nepotesilo, som zufala, takisto ho nedokazem spravit, aj ked sa neviem ako snazim, tiez mi po rozume beha vela veci....rozpravat sme sa skusali a povedal len tolko, ze ja za to nemozem, co mi teda velmi neulahcilo...Vravel mi, ze ked je sam, tak mu to ide...predo mnou sa mu to ani samemu nedari..:( fakt ma prestava bavit sex s nim, aj ked ja si ho dokazem uzit neuveritelne, ale nie je to ono, ked sa to nepodari aj jemu, hoci tvrdi, ze sa mu to paci aj tak....co ted??:(

aniii

Od takého chalana ruky preč..ja som zažila to isté. bola som z toho ako na nervy. a to trvalo rok vkuse. obviňovala som aj seba, že je chyba vo mne, že ho nevzrušujem a pritom sa za mnou dosť chalanov otočí a predtym som vo vzťahu nemala vôbec ten problém.skôr taký, že chalani, s kt. som spala boli až taký nadržaní, že ja som z toho moc ani nemala, keď sa za 2 min. spravili.ale tak aspoň som vedela, že ich vzrušujem.fakt som sa pri tom bývalom dosť trápila.nevedeli sme sa o tom ani poriadne porozprávať.bolo to hrozné.dokonca som si aj chvíľku myslela, že je teplý.lebo celkovo moc neprejavoval o sex so mnou záujem..a teraz mám partnera už skoro rok a je to perfektne.sex s ním je úžasny. tak buď nech s tým niečo on spraví alebo to ukončite..možno sa jednoducho nepriťahujete až tak fyzicky ako by ste mali.

janekMY33

strachom to nebude ked ma strach tak sa mu ani nepostavi tvrdi ze sam ano ? tak nech si ho vihoni pred tebou a ked ani to nedokaze tak si richlo najdy druheho ak chces mat v buducnu deti