Vyrazky po depilacii

Príspevok v téme: Vyrazky po depilacii
malinka852

mile damy
chela by som sa opytat ze ci sa vam neobjavuju na nohach take cerveny body po depilacii?? a co s tym robite aby z,izli?? pretoze u mna tie cervene body nezmizni nikdy, su tam stale, a neviem co ma tymi robit. takto darmo s ohilim nohy, aj tak si nemozem obliect suknu, lebo stal su tam tie body a podla mna to nie je esteticke, hanbim sa ist aj na kupko,chcela by som mat penku, jemnu a hebku pokozku bez ziadnych takychto chyb, prosim vas poradte mi
dakujem

danielocka

JA ZASE PO DEPILACII NATIERAM CISTE PRIRODNYM UPOKOJUJUCIM SEZMAR KREMIKOM Z HRISTINY A DO POL HODINKY MAM KRASNE UPOKOJENE NOZKY

moj_nazor

Ahoj, ja mam teda velmi citlivu pokozku, ale cervene bodky, ako pises, som mala len po epilacii, takze si uz len holim nohy klasicky ziletkou dlhodobo a nemam nic. Iba sa mi obcas zapalili kedysi pory v oblasti bikin, tak to uz riesim takym tym kremikom, myslim, ze sa vola Sudocream, je za par korun, je to nieco ako detsky pudrovy kremik, natriem to po holeni a nezapali sa mi absolutne nic. Asi podla mna odstranovanie chlpkov ries inym sposobom, ked Ti toto sposobuje stale taky problem, aby neskor z toho nevyvstal horsi problem..

Radka85

ak môžem poradiť z vlastnej skúsenosti tak po akejkoľvek depilácii alebo aj po normálnom ohôlení žiletkou si naneste koloidne striebro a nebudete mat žiadne začervenanie pokožky a ani podráždenie. Na 100% to účinkuje aspoň podľa vlastnej skúsenosti. Koloid mam zakúpený z webovej stránky koloidne.sk
Verím že to pomôže každému ako ženám aj mužom.

malinka852

no ja najcastejsie pouzivam strojcek, cize epilaciu, je to dost bolestive ..ale co uz, ale tie cervene bodky su tam aj vtedy ked pouzivam iba ziletku, alebo vosk,alebo depilacne kremy, pinzteta na nohy by bola prilis naroca..takze neviem aky iny sposob by som mohla skuisit