Husty hlienkovity vytok

Príspevok v téme: Husty hlienkovity vytok
cajik

ahojte. akurat som dobrala antibiotika a zacalo ma tam dole trochu svrbiet. zacala som sa potierat canestenom a umyvam sa saforelle. ale dnes mi zacal taky husty hlienovity vytok, tak som si spravila vyplach (rosalgin) - vytok prestal. premyslam ale ci si nemam kupit mycomax 1tbl. videla som to niekde v reklame, ze staci uzit jednu tabletu a je po probleme).. co by ste mi poradili ?

kym to nie je urgentne nebudem behat na gyndu..

whee_ee

cajik, antibiotika ti ale narúšajú mikroflóru v tele, zabíjajú aj to dobré a to treba dodať, skús aj nejaké probiotiká, ale v tých sa nevyznám nejako dobre.. ale obnoví ti to mikroflóru a prestanú sa ti premnožovať kvasinky... :))

jajaja99

ja neviem, asi by som na zaludok po ATB necpala ten mykomax....skus ten canesten plus papaj acidko...skratka nejake probio...

whee_ee

cajik, antibiotika ti ale narúšajú mikroflóru v tele, zabíjajú aj to dobré a to treba dodať, skús aj nejaké probiotiká, ale v tých sa nevyznám nejako dobre.. ale obnoví ti to mikroflóru a prestanú sa ti premnožovať kvasinky... tak skús aj ten mycomax, nemáš čo pokaziť ... :))

cajik

no ten mycomax je ustne podanie :) tu to pisu aha : www.mycomax.sk

tak ja by som to chcela skusit ale zas.. neviem ci to nie je narocne na organizmus nahodou, lebo som uz brala v priebehu pol roka 3xantibiotika tak si nechcem zatazovat pecen. na druhej strane sa chcem preliecit dobre

lolo77

cajik - mycomax si daj..to ti do 2dni zaberie a mas pokoj..len to neuzivaj moc casto..ak sa ti to vrati chod s tym k lekarovi.. antibiotika vyvolavaju mikozu dost casto.

whee_ee

lebo mne sa zdá, že mycomax je ako tabletka cez ústa .. no :D:D ja by som stavila skôr na ten canesten... :)) ale tak to je môj subjektívny pocit. :D

whee_ee

canesten je proti plesni, takže to by malo byť ok, veď mykóza. a tiež to propagujú na liečbu kvasiniek v reklame, takže podľa mňa je jedno, ale tá mycomax je tiež vaginálna?